"Apel do rządu RP" w sprawie przyjęcia uchodźców

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji "Apel do rządu RP" w sprawie przyjęcia uchodźców

Mummy

#51 Re: Opinia polskiego muzułmanina

2015-09-09 08:16

#50: asax - Opinia polskiego muzułmanina 

 Dzieki za info i po przeczytaniu rowniez polecam! Jezeli link nie dziala to wejdzcie na pikio.pl i gdzies na dole strony znajdziecie. Ilez razy mozna ludziom to samo w kolko powtarzac a oni dalej brna jak na oslep w koszmar. To nie jest zadna nienawisc! To jest instynkt samozachowawczy! Nikt przy zdrowych zmyslach, zaden kraj nie wpuszcza takiej masy nie majac jakiegos planu.Jeszcze raz powtarzam ze to jest od dawna perfidnie zaplanowana akcja. Zaden oficialny rzad europejski nie ma nic do gadania ale ludzie ktorzy jeszcze kompletnie nie sk.....li powinni zaprotestowac. Dlaczego nikt nie pyta o nasze zdanie w tak powaznej sytuacji? Bo wiedza ze odpowiedz jest NIE! Posluchajcie na zywo Junkersa w parlamencie europejskim jak ten facet pieprzy bez ladu i skladu to co mu kaza.

 

Mummy

#52

2015-09-09 10:27

A dla tych co znaja angielski zobaczcie i poczytajcie

https://www.rt.com/news/314788-hungary-migrants-isis-terrorists/

Zwroccie uwage ze jak podaja statystyki 75% uciekinierow to mlodzi mezczyzni okresleni jako zdolni do noszenia bronii. Rodziny z dziecmi to mala czesc tej masy ale telewizja tendencyjnie eksploatuje tylko ten aspekt.


Gość

#53

2015-09-09 16:08

Bo mi wstyd za reakcje polityków i rzadu!
anty

#54 Re:

2015-09-12 07:16

#23: -  

 dlatego nie niszcz innych ludzi, stan do walki z najezdzca


Gość

#55

2015-09-19 09:48

Uważam, że mamy szczególny obowiązek do okazania solidarności z uchodźcami , ponieważ sami korzystaliśmy i korzystamy z pomocy innych. Wielomilionowa polska emigracja to zarówno potomkowie uchodźców jak i emigranci ekonomiczni.. Środki pomocowe z UE pomogły nam stworzyć z postkomunistycznego kraju nowoczesną, europejską Polskę, o jakiej jeszcze dwadzieścia lat temu nie mogliśmy nawet marzyć. Pomoc potrzebującym to nasza powinność, to wypełnienie słów Jana Pawła II - solidarność to jeden z drugim, nigdy jeden przeciw drugiemu.
Basia
Gość

#56

2015-09-28 06:21

Współczuję niedoli tych ludzi i podziwiam ich walkę o zapewnienie bezpiecznej przyszłości swoim rodzinom, nawet za cenę długiej tułaczki a nawet życia. Zgłosiłam w Urzędzie Gminy gotowość przyjęcia i goszczenia u siebie - oczywiście nieodpłatnie - uchodźców. Daję do dyspozycji 3 ładne, wygodne pokoje , kuchnię, 2 łazienki, oczywiście z pełnym wyposażeniem a także z pościelą, ręcznikami, telewizją satelitarna i moją pomocą.  Dodatkowej pomocy stricte finansowej już nie mogę zaoferować.

Jest jeden problem - nie wiem jak długo ważna będzie moja oferta ponieważ w przyszym roku mam zamiar sprzedać swój duży dom i wrócić do stolicy, na pewno jesień, zimę a może i wiosnę mogą u mnie przeżyć.