Nie w naszym imieniu!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Nie w naszym imieniu!


Gość

#251

2015-11-19 13:05

Sprzeciwiam się przejawom jakiejkolwiek nienawiści rasowej ,wyznaniowej i seksualnej.
k

#252 Re:

2015-11-19 13:33

#251: -  

 ...podpisałeś/as to poczujesz "tą"nienawiść szybciej niż Ci sie wydaje; od wyznawców islamu. Własnie za teTwoje lewacki poglady w pierwszej kolejności islam scina łeb...poczytaj najpierw czym jest islam, a nie wymachuja pięscią.


Gość

#253

2015-11-19 13:38

Bo jestem człowiekiem wolnym, humanistą i wykształciuchem, według niegdysiejszego ideologa PIS - Ludwika Dorna.
Je suis nationalis

#254 Re:

2015-11-19 13:40

#52: -  

 ...ignorantką to jesteś ty!! bo nie widzisz zagrożenia w przyszłości jakie niesie ze soba islam. Objerzyj sobie "biednych"imigrantów może coś zrozumiesz

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

pat

#255 Re:

2015-11-19 13:42

#253: -  

 ...no jestes!!...bo nie widzisz zagrożenia!!!

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

b

#256 Re:

2015-11-19 13:44

#248: -  

 ...tylko pozniej nie płacz...bo islam nie ma sumienia

ww

#257 Re: Re: Mądrzy przed szkodą

2015-11-19 13:48

#89: Takaszi - Re: Mądrzy przed szkodą 

 ...masz racje z idiota i ignorantem cieżko dyskutować...dlatego obejrzyj to może zrozumiesz

 

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

 

 

Je suis nationalist

#258 Re:

2015-11-19 13:57

#130: -  

 Marcinku...mieszaja Ci sie znaczenia pojęć ....nacjonalizm to nie faszyzm. Poczytaj czym jest "nacjonalizm"i kto może się uwarzac za nacjonaliste.

Gabbi

#259 Re: Re:

2015-11-19 15:14

#104: - Re:  

 Mieszkam w gosciach ale Kocham swoj dom i chce zeby nie byl smieszny

 

xyz

#260

2015-11-19 15:15

Polska jest w komfortowej sytuacji i moze powiedziec nie, inne kraje np Wielka Brytania ktore maja uchodzcow po brzegi juz tylko piszcza i placza. Ah gdyby mogli siegnac do przeszlosci...

sad

#261 Re: Re: Re:

2015-11-19 15:27

#228: - Re: Re:  

 ...a Ty wyłacz TV i włacz myślenie...i nie napinaj się tak bo Ci żyłka peknie i zaleje Cie  lewacka krew.

Paweł W.

#262 Jestem odmiennego zdania podobnie zresztą jak ponad 80% Polaków

2015-11-19 15:35

Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie zostanie ocenzurowana przez autorów petycji i zostanę potraktowany z takim samym szacunkiem jak traktuję was. Żyjemy w wolnym kraju i osoby o tak mylnych i skrajnych poglądach jak wy mają prawo składać jakieś petycje. Ale przejdę do senda i wytłumaczę wam rzeczy, której z pewnością nie rozumiecie. Tu nie chodzi o jakąś wyimaginowaną nietolerancję, ksenofobię, nienawiść do innych. NIE. Polacy są w większosci otwartym i przyjaznym narodem. 

Problem wygląda następująco: W Syrii toczy się wojna od kilku lat, swoje apogeum przechodziła w 2012 roku. Nikt do Europy w tym czasie nie zmierzał. Te setki tysięcy biednych ludzi znalazło schronienie w obozach Tureckich, Libanie i Jordani. Nie wpuścił ich do siebie Izrael, Arabia Saudyjska, ZEA, Kuwejt, Katar i inne okoliczne kraje. Teraz nagle, po kilku latach wojny setki tysięcy uchodźców ruszyły do Europy. Spójrzcie na statystyki ONZ - UNHCR, Eurostatu itp. Ponad 80% tych ludzi to młodzi mężczyźni w sile wieku, kobiety, dzieci i starcy zostali w Syrii w obozach uchodźców znajdujacych się na bliskim wschodzie. Syryjczycy tak naprawde stanowia tylko ułamek z całej fali imigrantów, bo są wśród nich Albaczycy z Kosowa, Afrykanie z biednych krajów, Afgańczycy i wiele innych nacji. 

Dokąd oni idą i po co? Otóż celem ich są konkretne Kraje takie jak Niemcy i Szwecja. Kraje rządzone przez lewicę, która zabiera pieniądze z podatków obywateli, by dać im mieszkania, wyżywienie, kieszonkowe i zapewnić im byt! Ci imigranci nie chcą iść do Polski, oni chcą iść do Niemiec dostać pieniążki od Niemieckich podatników, by móc ściągnąć potem swoje rodziny i krewnych. Oni nie uciekają przed wojną ani przed śmiercią! W Tureckich obozach nie czeka ich śmierć. Może warunki są złe materialne, ale na pewno nie ma zagrożenia życia.

Natomiast Niemcy, którzy mają najwięcej do powiedzenie w UE popełnili błąd mówiąć im otwarcie "Przyjeżdżajcie!". Ta fala imigrantów nie będzie mieć końca, a Angela Merkel jest jak taka Wioletta Willas, która chcąć pomagać zwierzętom zgotowała im piekło, bo nie była sobie w stanie poradzić z ich nadmiarem. Teraz Niemcy się budzą, widzą że sami nie poradzą sobie z tym czego sami są przyczyną i staraja się zrzucić ten obowiązek na inne kraje m.innymi na Polskę.

Chcą bym ja i wy z naszych pieniędzy opłacili mieszkanie jakiemuś młodemu, zdrowemu Syryjczykowi, by mógł sprowadzić sobie tutaj żonę, matkę, dzieci, ojca i kuzynów. Po to by mogli sobie żyć na poziomie za NASZE pieniądze. I dlatego jest ten opór na Węgrzech, w Czechach, Polsce i innych (biednych) krajach!! 

To nie dlatego, że kieruje kimś nienawiść. Nie! Dla mnie najlepszą rzeczą, którą możemy i powinniśmy dla tych ludzi zrobić, to wysłać koce, lekarstwa, namioty, jedzenie właśnie do Turcji i Libanu. By tam mogli przeczekać aż skończy się wojna. By mogli wrócić do swojego kraju i pomału go odbudować. 

Mam wrażenie, że wszyscy ci, którzy podpisują tą deklarację są ludzmi niedojrzałymi i nie rozumiejącymi światowej geopolityki. Tu nie chodzi o ksenofobię i niechęć do obcych, tu chodzi tylko o to, by Niemcy nie dyktowały nam co mamy robić szczególnie w przypadku gdy chcą byśmy płacili za ich błędy.

Pozdrawiam serdecznie i myślę, że da wam to trochę do myślenia.

fak

#263 Re:

2015-11-19 15:36

#230: -  

 ..to masz obejrzyj sobie "swoj" umiarkowany islam!!!!

 

http://joemonster.org/filmy/72825/Umiarkowany_islam_w_praktyce


Gość

#264

2015-11-19 15:47

Bo mam chrześcijańskie sumienie.
Je suis nationalist!!

#265 Re:

2015-11-19 15:49

#203: -  

to masz obejrzyj "swoj" umiarkowany islam!!!!

http://joemonster.org/filmy/72825/Umiarkowany_islam_w_praktyce


Gość

#266

2015-11-19 15:55

Bo już jestem zmęczony praniem mózgu.

Gość

#267

2015-11-19 16:00

Bo jestem proeuropejska.

Gość

#268

2015-11-19 16:13

Jak w tytule - NIE W MOIM IMIENIU. NIE CHCĘ być też postrzegana że Polka to znaczy PiS i ten Rząd.

Gość

#269

2015-11-19 16:27

Nie zgadzam się na ksenofobiczną, tchórzliwą, egoistyczną Polskę!

Gość

#270

2015-11-19 16:53

Wierze, ze uchodzcy boja sie terrorystow podobnie jak my. Przed terorystami uciekaja cale rodziny zostawiajac za soba historyczna tozsamosc, dobytek i przezlosc. Wszystko.

Gość

#271

2015-11-19 17:24

Uchodzcy i terrorysci to pojecia ktorych nie mozna sprowadzic do wspolnego mianownika. Uciekaja przed terroryzmem i boja sie tak samo jak my. Wsrod nich moga sie znalezc "robaczywe jablka" stad proces sprawdzania uchodzcow powinien byc wyjatkowo ostrozny. Polacy, ktorzy z takich czy innych powodow wyjechali z Polski, wiedza, co to znaczy zostawic za soba kraj, rodziny, przyjaciol i wszystkie osiagniecia.

Gość

#272

2015-11-19 17:29

bo się zgadzam

Gość

#273

2015-11-19 18:10

Bo się boję. Bo stajemy w obliczu nowego rodzaju wojny a sami sobie jesteśmy słabi. Bo wierzę we wspólnotę. BO JESTEM CHCREŚCIJANKĄ.

Gość

#274

2015-11-19 18:58

Pierwszy raz w zyciu wstydzimy sie, wobec naszych niemieckich przyjaciol, ktorzy dotad nalezeli do grona osob przychylnych naszemu krajowi, Polski.

Gość

#275

2015-11-19 19:29

Poniewaz uwazam ze zamkniecie granic utrudni zycie calemu spoleczenstwu.