Apel w sprawie sędziego TS Jerzego Kozdronia.

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Apel w sprawie sędziego TS Jerzego Kozdronia.


Gość

#1

2015-12-08 14:06

Podpisałem, bo nie zgadzam się na psucie Państwa, na łamanie Konstytucji RP, na niszczenie Demokracji.
Leszek Smyrski
Autor petycji

#2

2015-12-08 15:24

Dziękuję. Instytucje demokratyczne powinny mieć dobrą jakość, aby demokracja mogła się rozwijać.

Pozdrawiam.

yoyo

#3

2015-12-08 15:48

 Kandydat Platfasów, wybrany głosami PiSu. To co zrobił Gojkemu to jawne naigrawanie się z prawa. Kto robi "kryszę" p. Kozdroniowi? Ciepło, ciepło, gorącoooo...

Leszek Smyrski
Autor petycji

#4 Yoyo

2015-12-08 16:58

Dziękuję za komentarz.Nie znam pana Kozdronia, zajmuję się socjologią złodziejstwa i według mojego modelu słuszne jest zwrócenie się do organów rządowych o wyjaśnienie sprawy sędziego Trybunału Stanu. Jeśli nie jest winny, to będzie znaczyło że jest godny swojego stanowiska. Tak należy postępować w życiu społecznym. 

Pozdrawiam.


Gość

#5

2015-12-10 16:46

Jest bardzo ważne, aby w najważniejszych instytucjach zasiadali ludzie, co do uczciwości i prawości których, nie ma najmniejszych wątpliwości.

Gość

#6

2015-12-10 20:41

Na przykładzie Trybunału Konstytucyjnego widać z jaką determinacją sitwa PO walczy resztki pozycji w trójpodziale władzy. A tu taki prezent. Aktywista PO głosami posłów Prawa i Sprawiedliwości wchodzi do Trybunału Stanu by osądzać prezydenta RP Andrzeja Dudę! Niepojęte!!!
Leszek Smyrski

#7

2015-12-10 23:13

Dziękuję za podpisy.


Gość

#8

2015-12-11 08:25

Ze względu na przeszłość - powinna się odbyć weryfikacja sędziego. Nie może sprawować stanowiska człowiek o niewyjaśnionej roli w zniszczeniu nawet jednego człowieka. W świadomym zniszczeniu.

Gość

#9

2015-12-11 15:38

Jawność to podstawa prawa i uczciwości

Gość

#10

2015-12-11 19:59

Bo znam historię udziału p. Kozrodnia w sprawie p. Łukasza Gojke.

Gość

#11

2015-12-11 21:45

Znam sprawę i wiem, że powinien odpowiedzieć za krętactwa!_

Gość

#12

2015-12-12 02:04

Chcę naprawy wymiaru sprawiedliwości i doznanych od niego krzywd.

Gość

#13

2015-12-12 09:16

Pamiętam go z programu " PAŃSTWO w PAŃSTWIE "

Gość

#14

2015-12-12 09:45

Należy zwalczać patologie i korupcję.
zdruzgotana

#15

2015-12-12 11:35

Żyję w matrixie. Informacja o kolejnym awansie pana Kozdronia i to niby po zmianach opcji rządzącej już mnie przestała szokować. Nie ma w tym kraju miejsca dla prawych i uczciwych Ludzi. To potwierdziło regułę, że deptać wolno tu każdego Człowieka, za którym nie stoi aparat władzy.

Walcz Łukaszu. Wygrasz jeszcze, bo musisz, ale wyjdź poza polskie sądy i media, bo przecież widać, jak kpią sobie z Ciebie i Tobiepodobnych. Na Twoim miejscu już dawno wyszłabym na świat z krzykiem, że nasz kraj awansuje oprawców własnych obywateli.

Jak na ironię bełkoczą coś ci oprawcy, że muszą bronić demokracji (czyt. własnych dobrostanów) i nawołują nawet do protestów ulicznych. Dzisiaj maszerują, jutro swoi ludzie w TS będą ich bronić.

Trawestując klasyka powiem "beznadzieję i szarość tu widzę" i spakuję walizki. 


Gość

#16

2015-12-12 19:31

znam poszkodowanego

Gość

#17

2015-12-13 10:26

Bo znam tę sprawę. Uważam, że w takich instytucjach jak TK powinni zasiadać ludzie dokładnie weryfikowani

Gość

#18

2015-12-13 14:53

bo nie podoba mi sie zyciorys tego pana
Leszek Smyrski

#19

2015-12-13 19:12

Dziękuję za podpisy. Czekam na następne. Pozdrawiam serdecznie.


Gość

#20

2015-12-14 14:08

Lubelski Kredyt Bank obudził się i przypomniał sobie, że 2008 r. udzielił mi gotówkowego kredytu w wysokości 1036, 50 zł. W związku z tym, że rzekomego kredytu nie spłacałem KB odsprzedał dług "firmie" windykacyjnej w 2009 r. ta z kolei obudziła się i 2015 w lutym skierowała sprawę do Lubelskiego e-sądu. Lubelski e-sąd w 2015 r. w czerwcu wydał komorniczy nakaz egzekucyjny. Mając komornika na karku odwołałem się i sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia przez sąd w miejscowości, w której mieszkam. Sprawa kuriozalna - otóż nigdy nie zaciągałem gotówkowego kredytu w Lubelskim Kredyt Banku.

Gość

#21

2015-12-14 16:48

Podpisałem ze względu na powagę instytucji Trybunału Stanu, którego członkowie powinni być poza wszelkim podejrzeniem,

Gość

#22

2015-12-15 10:53

Również moja rodzina jest ofiarą szykanu ze strony sędziów i urzędników oraz posła i członka byłego rządu, którzy wspólnie i w porozumieniu nadużywających pełniących stanowisk pozbawili mnie dorobku trzydziestoletniego prowadzenia działalności gospodarczej przez naszą rodzinną firmę.Wyroki zapadły na podstawie fałszywych dokumentów aby okraść nas w aurelia prawa z blisko hektarówej nieruchomości.

Gość

#23

2015-12-15 11:28

Podpisalem ze wzgledu na zaufanie do p.Jachnika. Pana Kozdronia nie znam ale znam mafie, z ktorej sie wywodzi. Tam nie ma normalnych ludzi. 100% won jak mowi Cejrowski. Wymiar Sprawiedliwosci trzeba zbudowac od zera. To spore zadaniie dla nowego rzadu. Z pewnoscia nie da sie tego zrobic z przefarbowanych lisow. Tu potrzebna jest gruntowna weryfikacja. Ludzie, ktorzy "w imieniu Rzeczypospolitej" dopuszczali sie nieprawosci jakimikolwiek sie zaslaniajac dokumentami, zeznaniami, procedurami, nieswiadomoscia itp powinni isc na bruk z zakazem pelnienia funkcji publicznych. Niektorzy do wiezien. Prawo pisane poddane jest czlowiekowi tzw "Wysokiemu Sadowi" - nie zapominajmy, ze to czlowiek, to konkretne nazwiska i dzis jest czas, by niektore skreslic z listy rozstrzygajacych o naszych sprawach. Jesli tego sie nie zrobi otwiera sie furtke dla nowoczesnasprawiedliwosc.pl z jakims duchowym przywodca w stylu Caucescu lub innym Kozdroniem.
Boguslaw Jan Biedrzynski

#24 "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości",

2015-12-15 12:56

Sądy opanowała mafia . " Bezmiar bezprawia". " Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości". List Bogusława albo bezradność . Wzrastająca lawinowo w miarę zmniejszania czasu dzielącego nas od 25 października prorządowa medialna wrzawa nie jest już w stanie zagłuszyć fali narastającej frustracji, jaka ogarnia coraz szersze kręgi społeczeństwa, bezskutecznie próbującego od lat osiągnąć to, co zapisane jest w Konstytucji: Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32). http://barwybezprawia.pl/2015/10/14/5348/ Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ... https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8


Gość

#25

2015-12-15 22:08

Dlatego aby Polska była Polską a Polak jej synem nie niewolnikiem ..okupantów .