Protest Mieszkańców Gminy Brzeg Dolny

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Protest Mieszkańców Gminy Brzeg Dolny


Gość

#1

2015-12-08 18:25

Bo mam dość władzy która ignoruje własnych wyborców...

Gość

#2

2015-12-08 21:18

W Lo spotkalam najcudowniejszych ludzi. W brzeskim szpitalu urodzilam 2corki. Nie oddam tych miejsc dla politycznych przepuchanek bez walki!! Bo budynki to przedewszystkim ludzie kreujacych w nich rzeczywistosc.

Gość

#3

2015-12-08 23:23

Bo pragnę aby Wołów przestał wtryniać się w to co będzie a co nie bedzie w Brzegu.

Gość

#4

2015-12-09 00:13

Bo nie chcę, aby moje miasto było pełne patologii!


Gość

#5

2015-12-09 02:22

Tak szkoła jak i służba zdrowia powinny się rozwijać w Brzegu Dolnym a nie być likwidowane.Starosta Wołowa chce sprowadzić naszą gminę do poziomu WWołowa,mieściny brzydkiej i byle jakiej.
AG

#6

2015-12-09 11:27

Nie dla kolejnego ośrodka resocjalizacji w BD. Jak powiat chce mieć dodatkowe wpływy niech ośrodek powoła w Wołowie! 

Klan189

#7 Re:

2015-12-09 12:24

#1: -  

 Spokojnie, andrzeju nie trzeba sie denerwowac.


Gość

#8

2015-12-09 15:22

Podpisałam bo nie chcę by w Brzegu D.działo się gorzej niż jest teraz

Gość

#9 100% racji !Re:

2015-12-09 15:23

#5: -  

 

Wołowianin

#10 Re:

2015-12-09 15:29

#5: -  

Tak, bo brzeg dolny taki ładny i pachnący, że gdy jadzie się pociągiem to nos trzeba zatykać. Jeżeli szkoła otwiera mało klas, to znaczy że jest do likwidacji i tyle. Z resztą wielkie mi liceum, wylęgarnia ćpunów co najwyżej.

Dolnobrzeżanka

#11 Re: Re:

2015-12-09 23:34

#10: Wołowianin - Re:  

 Wylęgarnia ćpunów? Chyba mylisz szkoły z jakąś wołowską. Poza tym w LO był teraz pełen nabór. Z resztą nie chodzi tylko o szkołę, ale ogólnie co chcą zrobić z naszym miastem... jedną wielką wieś z patologią z ośrodków wychowawczych. 

Brzeg Dolny górą

#12 Re: Re:

2015-12-10 11:24

#10: Wołowianin - Re:  

 to jak u nas wylegarnia ćpunow to u was za to będzie poprawczak bo lepiej do was pasuje

pppp
Gość

#13

2015-12-11 16:53

Darmozjady z Wołowa bez Brzegu zdechną z głodu. Ludzie tam pracują albo w swoim ratuszu tj. starostwie  albo w... Rokicie.

Wołów to zadupie bez przyszłości i przemysłu. Każdy handel tam pada w 2 lata

Mają piękny samolot więc pasują do zapomnianej Ścinawy - ci mają piękny czołg :) .

Do Brzegu na targ w sobotę bedą dojeźdzać wozami drabiniastymi bo nie będą mieli czym zalewać Wieśwagenów TDików z Wiesbadenu, he, he , he


Fenol z Księstwa Brzeg Dolny

 

 


Gość

#14 przeciw!

2016-01-14 21:34

jestem przeciw bie wystarczy Wam że rząd niszczy kraj to Wy jeszcze rozwalcie powiat, nawet lokalnie działacie niszcząc polskie społeczeństwo! po czo szukac kompromisu po co naciskać na starostę lepiej szukac pomocy gdzie indziej a na pewno ja otrzymacie już to widzę jakbyście nie zauważyli powiat średzki liczy 5 gmin czyli kasa więcej do podziału, już wam dadzą, zostaniecie goli i wesoli


Gość

#15 Re:

2016-01-14 22:20

#13: pppp -  

Najpierw zastanów się co piszesz a pozniej wypowiadaj się na temat społeczeństwa. Chcesz zacynić na tle tylko czego?! problem nie tkwi w mieszkańcach ani samego miasta, bo co ma historia, strategia czy przemysł wspólnego z decyzjami podejmowanymi przez starostę. Nie zgadzacie się z jego decyzjami odwołajcie się do wyższych szczebli. Miasto jak każde inne ma własny urok i czymś się wyróżnia, Wołów "samolotem" Brzeg "rokita" czujecie się bardziej uprzemysłowieni to czujcie dumę ale przynajmniej w Wolowie nie czuć waszego smrodu, a co do targu to mało brakuje żeby czasem nie zalęgłi się tam jeszcze uchodźcy handlujący gaciami wyciągniętymi z konteneru dla PCK. Więc jeśli chciałeś czymkolwiek zacynić obrażając Wołowian trzeba było zająć kompetentne stanowisko i podjąc słuszną decyzję by okazała się wzorem dla innych a nie kolejnym frazesem. Jeżeli uważasz się za gościa na poziomie to byś wypowiedział się chociażby w dyplomatyczny sposób, ale cóż chyba się rozpędziłem... kto się wypowie mądrze coś w temacie skoro jest na takim poziomie że szoruje po ziemi.