Pistolety nie dla myśliwych

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Pistolety nie dla myśliwych

Bocian

#251 Re: myśliwyRe:

2016-01-06 20:23

#246: myśliwy - myśliwyRe:  

 

Tak, dokarmiacie. Żeby populacja ich była duża i żeby było do czego strzelać... :( Zwierząt nie ma potrzeby dokarmiać. Zwierzęta same doskonale dadzą sobie radę. A jeśli nawet nie dają rady, to natura sama ureguluje liczebność.

Proszę podać choćby jeden przykład, gdzie w wyniku naturalnej selekcji wyginęła cała populacja gatunku... A teraz proszę z ręką na sercu przyjrzeć się sytuacji, gdzie myśliwi rzekomo pomagali w regulacji. Jeśli pan jest myśliwym od przeszło 30 lat, to zna doskonale zwierzęta które możemy oglądać tylko w encyklopedii...

Skoro tacy jesteście szlachetni względem zwierząt, to po kiego grzyba Wam te pukawki??? I jeszcze mielibyście mieć broń krótką... tą już całkiem nie wiem po co?

Te teksty, że macie szkolenia, takie trudne procedury, jakoś nie robią na mnie wrażenia.

CPL

#252 Re: myśliwyRe:

2016-01-06 21:19

#246: myśliwy - myśliwyRe:  

 To nie uzasadnia konieczności posiadania broni krótkiej.


Gość

#253

2016-01-06 23:08

Jestem przeciw samowoli i bezkarności Lasów Państwowych i "świętych krów" - leśniczych.

Gość

#254

2016-01-07 09:49

Jestem za trescia petycji i podpisalem ja poniewaz jestem przeciwnikiem tworzenia karteli tzw. "swietych krow" i panstwa w panstwie dla wszelkiego rodzaju pomazancow, zwlaszcza gdy golym okiem widac ze bedzie to sluzylo rozprzestrzenianiu barbarzynstwa i upadku humanitarnego morale obywateli a takze stanowilo dla nich realne zagrozenie takze w sferze bezpieczenstwa osobistego - np. juz w dotychczasowej praktyce na starym prawie zbyt czesto slyszy sie o bestialskim zabijaniu psow bedacych z wlascicielem na spacerze, a wraz z wejsciem nowego prawa tego rodzaju praktyka bez watpienia spowodowana zaburzeniami osobowosci i innymi psychicznymi posiadajacych bron "mysliwych" bez watpienia zdecydowanie powiekszylaby swa skale a takze rozszerzyla sie o nowe sfery niedopuszczalnej patologi.
Maslaw

#255

2016-01-07 09:51

Jestem za trescia petycji i podpisalem ja poniewaz jestem przeciwnikiem tworzenia karteli tzw. "swietych krow" i panstwa w panstwie dla wszelkiego rodzaju pomazancow, zwlaszcza gdy golym okiem widac ze bedzie to sluzylo rozprzestrzenianiu barbarzynstwa i upadku humanitarnego morale obywateli a takze stanowilo dla nich realne zagrozenie takze w sferze bezpieczenstwa osobistego - np. juz w dotychczasowej praktyce na starym prawie zbyt czesto slyszy sie o bestialskim zabijaniu psow bedacych z wlascicielem na spacerze, a wraz z wejsciem nowego prawa tego rodzaju praktyka bez watpienia spowodowana zaburzeniami osobowosci i innymi psychicznymi posiadajacych bron "mysliwych" bez watpienia zdecydowanie powiekszylaby swa skale a takze rozszerzyla sie o nowe sfery niedopuszczalnej patologi.


Gość

#256

2016-01-07 09:55

Jestem za trescia petycji i podpisalem ja poniewaz jestem przeciwnikiem tworzenia karteli tzw. "swietych krow" i panstwa w panstwie dla wszelkiego rodzaju pomazancow, zwlaszcza gdy golym okiem widac ze bedzie to sluzylo rozprzestrzenianiu barbarzynstwa i upadku humanitarnego morale obywateli a takze stanowilo dla nich realne zagrozenie takze w sferze bezpieczenstwa osobistego - np. juz w dotychczasowej praktyce na starym prawie zbyt czesto slyszy sie o bestialskim zabijaniu psow bedacych z wlascicielem na spacerze, a wraz z wejsciem nowego prawa tego rodzaju praktyka bez watpienia spowodowana zaburzeniami osobowosci i innymi psychicznymi posiadajacych bron "mysliwych" bez watpienia zdecydowanie powiekszylaby swa skale a takze rozszerzyla sie o nowe sfery niedopuszczalnej patologi.

Gość

#257

2016-01-08 10:13

Żal mi zwierząt

Gość

#258

2016-01-09 06:18

Juz dzieci zabijajo a dostem do polowan pozwoli na wieksze okrucienstwo co wyrosnie z takiego mlodego czlowieka az strach pomyslec a jeszcze dostep do broni no i polowania w obrebie zabudowan nasze zwierzeta beda zagrozone te domowe


Myśliwy

#259 Kretyni

2016-01-09 09:55

Ależ wy pierdolicie... chryste, niech już wybuchnie ta trzecia wojna światowa to wytępi trochę debili i lewactwa, najlepiej atomowa niech będzie to pójdzie szybciej i bezboleśnie.
Każdy myśliwy ma min. 2 gnaty, najebany chodzi z gantem po lesie i często z kolegami. Wypadek zdarzy się max raz do roku. A ile jest w roku wypadków samochodowych na 120 000 trzeźwych kierowców? Ile jest wypadków w fabrykach na 120 000 trzeźwych pracowników? itp. Lewactwu powinno się zabrać myślenie i oddychanie.


Gość

#260

2016-01-09 13:35

ZWIERZETA TAKŻE JAK MY MAJĄ PRAW3O DO BYTU
Sofie
Gość

#261

2016-01-10 15:29

Ignorancja aż bije bo oczach.Gówniana petycja.


Gość

#262

2016-01-10 16:21

bo nienawidze myśliwch i kocham zwierzęta

Gość

#263 Re:

2016-01-10 19:38

#8: -  

 Kretyn


Gość

#264

2016-01-10 19:57

Bo zabijanie zwierząt dla rozrywki jest chore. A ilość broni będącej w posiadaniu osób prywatnych należy ograniczać.

Gość

#265

2016-01-11 11:54

Uważam że zwierzętom należy się takie samo prawo do życia jak nam wszystkim. Często zwierzęta - psy, koty a także inne są bardziej przyjazne ludziom niż my sami sobie.

Gość

#266 Re:

2016-01-13 09:03

#4: -  

 Dlaczego chcesz ograniczyć moje oprawo do obroby mojej rodziny? Nie mam już 20 lat żeby bronić rodziny przed chordą arabów gołymi rękami. Z bronią będę miał cociaż szansę.


Gość

#267

2016-01-14 00:32

Hipokrytom trzeba powiedzieć stanowcze NIE! ! !

Gość

#268

2016-01-14 11:23

w jakim celu najwięksi kłusownicy mają mieć dodatkową broń bez badań i egzaminów. Jeśli to przejdzie w sejmie, to ja się zapisuję do koła łowieckiego na moim terenie i polecam wszystkim byłym funkcjonariuszom , dobrym i złym zrobić to samo. PiS to nie wszystko !
jolka

#269 dozbrajanie myśliwych

2016-01-14 11:31

Jeśli przejdzie to w sejmie, to ja na swoim terenie zapiszę sie do  koła łowieckiego i polecam to samo zrobić wszystkim byłym funkcjonariuszom , tym dobrym i tym złym , a w tedy można urządzać polowania , z ogniskiem i kiełbaskami

gość

#270 Re: Kretyni

2016-01-14 11:34

#259: Myśliwy - Kretyni 

 A ty chyba dzisiaj yabletek nie brałeś, bo coś ci pod kopułą nie halo

~1

#271 Re:

2016-01-15 12:43

#6: -  

 A co zrobiłeś w tej sprawie? Ile drzew zasadziłeś np. w czynie społecznym?


Gość

#272

2016-01-15 18:46

Uważam że broń krótka jest wygodna w użyciu przy dostrzeli-waniu, poza tym jeżeli posiada się długą broń dlaczego nie posiadać krótkiej??? w Polsce obowiązywały przepisy jeszcze UB I SB i nie ma co tu deliberować. Nastał RZĄD PIS i te komuny przepisy poobala.Broń powinna być dla każdego Obywatela i tyle w tej kwestii. Czy ktoś się dziwi??? No GŁUPIE LUDZIE ZAWSZE BĘDĄ SIĘ DZIWIĆ
Pozdrawiam i Darz Bór

Gość

#273

2016-01-15 22:21

Każdy kto ma dostęp do broni powinien przechodzić co roczne , specjalistyczne badania.......i od tego powinno się zacząć, ale przecież wtedy w zastraszającym tempie zmalałaby rzesza myśliwych. A obowiązkowe badania powinny obowiązywać w pierwszej kolejności myśliwych - ministrów, I nie chodzi mi o badanie krwi czy prześwietlenie klatki - tylko o SZCZEGÓŁOWE badania psychiatryczne .....Co to za mafia to myślistwo, że daje broń do ręki każdemu kto wkuł do łba parę regułek i miał kasę żeby kupić strzelbę !!??? Badania raz na całe życie - KPINA ! Zabijanie zwierząt na MOJEJ ziemi - KPINA ! Polowania w asyście dzieci - KPINA ! Won z takim ministrem !!!!!( a to już całkiem serio)

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-01-15 22:23


Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2016-01-15 22:25