500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci / Ogłoszenia / Stanowisko opozycji / Komentarze


Gość

#1

2016-02-02 12:39

Witam

Mam dwoje dzieci i nie rozumiem toku myślenia tych ludzi, dlaczego pierwsze dziecko ma być poszkodowane.Jestem na urlopie wychowawczym i dodatkowe pieniądze bardzo by mi się przydały dla dzieci.A muszę zaznaczyć, że urlop wychowawczy jest bezpłatny.
Popieram petycję w 100%

Joanna Stampor

Gość

#2

2016-02-02 12:47

Witam, a nie możemy strajkować? Tak jak było w przypadku urlopów macierzyńskich i rodzicielskich? osiągnięto cel.

Gość

#3

2016-02-02 12:55

Witam mam 2 dzieci i nie rozumiem dlaczego moje pierwsze dziecko ma być gorsze.Szanowni państwo każde dziecko jest cennym skarbem dlaczego nie możecie dać również na 1 dziecko przemyślcie to

Gość

#4

2016-02-02 16:42

Bardzo dobrze ,mam nadzieję że ktoś się zastanowi nad tą niesprawiedliwą ustawą pozdrawiam Barbara
Mama jedynaczki

#5

2016-02-02 16:42

Może musimy pojść pod sejm Wydaje mi się ze te nasze petycje to oni mają w .... tak jak konsultacja społeczna Przecież oni nas wogóle nie słuchają Pisałam listy do wszystkich i zero odpowiedzi Musimy pójść dalej 


Gość

#6

2016-02-07 20:17

A co z młodzieżą,która uczy się i jest niepełnosprawna?Ja mam dwie niepełnosprawne(w stopniu lekkim) 19 letnie córki. Nigdy od naszego Państwa nie dostałam żadnych pieniędzy na dzieci,bo mimo iż po 31 latach pracy zarabiam 1180 zł.a mąż niewiele więcej,to jestem tak bogata,że nie mam nawet rodzinnego. Teraz,kiedy sytuacja mogłaby się nam polepszyć,to 500 zł(a w naszym przypadku nawet 1000 zł)nam się nie należy,bo córki są już pełnoletnie! Dlaczego,mimo iż uczą się w Liceum i są niepełnosprawne nie dostaną tych pieniędzy???
Uważam,że młodzież niepełnosprawna,która kontynuuje naukę powinna otrzymać te pieniążki. Może ktoś weżmie to pod uwagę!
Jedynaczka

#7 Jedynaczka

2016-02-11 09:53

Ja sama wychowuje corke,ojciec nieznany. Nie otrzymuje alimentow,gdy pracowalam na 3\4 etatu dostawalam pieniadze na dziecko bylo yo 72 zl rodzinnego i 170zl samotna matka. Niestety te pieniazki na nic nie wystarczaly musialam poszukac pracy na caly etat,gdy ja znalazlam to niestety teraz dla panstwa zarabiam zbyt duzo by dostac od nich te 280zl :( Zarabiam 1600zl netto to tak duzo? Wynajmujac mieszkanie za 700zl ? Do tego rachunki,oplacenie przedszkola?? I ja nie dostane tego 500zl bo moj dochod jest wiekszy niz 800zl na osobe :( gdzie tu sprawiedliwosc!!!!