Budowa nowego Skateparku na terenie miasta Koszalin

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Budowa nowego Skateparku na terenie miasta Koszalin

Bakub
Gość

#1

2016-03-23 19:33

Jestem na wyższym poziomie sportu rowerowego. Ja i jak moi starsi koledzy i mlodsi. Nie maja miejsca by odpowiednio sie rozwijać. Nawierzchnia na skateparku fałata odstrasza przed jazda, przez co wielu jest zmuszonych do jazdy po miescie. Najlepszym wyjściem jest przebudowa skateparku na fałata z nową porzadna nawierzchnią podobna do tej co jest na kolobrzeskim skateparku zbudowanym przez TechRamp. Pozytywne rozważenie petycji korzystnie wplynie dla mieszkańców jak i dla nas, rowerowej społeczności.


Gość

#2

2016-03-23 19:56

Podpisałem petycje , ponieważ jeżdzę na rowerze przeznaczonym na tego typu miejsca

Gość

#3

2016-03-23 20:54

Jest to petycja trafiona. Budowa nowego obiektu tego typu wpłynie na rozwój młodzieży oraz dobrze wypromuje miasto.
Jezus

#4

2016-03-23 21:29

Petycja podpisana, w naszym mieście przydałby się nowy skatepark, bądź przebudowa starego ;)

adaś

#5

2016-03-23 21:45

Przebudowa badz budowa nowego skateparku to bardzo dobry pomysł

 

Patryk

#6 Re:

2016-03-23 22:40

#1: Bakub -  

 "Jestem na wyższym poziomie sportu rowerowego" chociaż pod petycją byś nie kłamał. 


Gość

#7

2016-03-24 06:07

Bo nie ma gdzie jezdzic wszystkie skateparku sa stworzone przez amatorów a nie wyspecjalizowaną ekipę
Kapłon

#8

2016-03-24 07:06

Jestem za zeby przerobić skatepark na fałata ludzie się boją tam jeździć ponieważ asfalt rozwalony przydało by się zrobić nowe rampy tak że wymienić rampy.

Jak i ja a tak ze moi koledzy chcemy sie rozwijac w naszym hobby ale to jest nie mozliwe ponieważ nawierzchnia na jakiej jedzidzmy jest do bani.

Dziękujemy z góry.