Skatepark w Głogówku

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Skatepark w Głogówku


Gość

#26

2011-10-31 01:57

Uważam, że wybudowanie skateparku w Głogówku jest bardzo dobrym pomysłem :)

Gość

#27

2011-11-08 20:04

Chociaż ,iż moje dzieci są już dorosłe,uważam i podpisuję się pod tą petycją ,obiema rękami .Uważam ,że młodzi ludzie w Głogówku niewiele mają do robienia ....Wiem ,ktoś powie za moich czasów ...fakt nie było takich rozrywek ,zresztą nie było łyżworolek tylko rolki ,desek itp..Ale faktycznie może wybudowanie takiego skate parku było by dobre dla młodzieży ,mieli by co robić ,nie nudzili by się ,a wiadomo jak młody człowiek się nudzi to przychodzą mu "głupoty"do głowy.A tak mieli by zajęcie,a nie piwkować ,i rzucać "łaciną ".....

Gość

#28

2011-11-09 13:07

... Uważam że takie miejsce, powinno w Głogówku powstać bez względu, na to czy "Władze" mają kasę na inwestycje, czy nie... niech w końcu zatrudnią kogoś od pozyskiwania funduszy unijnych a nie urzędasów od siedmiu boleści (inspektor sportu i kultury). Paranoją dla mnie jest to, że wywala się kupę kasy na deptak (Mickiewicza), który niczym się nie różni od poprzedniego, a na dodatek, źle się chodzi po takiej nierównej kostce (o damskich szpilkach nie wspomnę). Takich przykładów można jeszcze wskazać kilka, dlatego walczcie o skatepark!!!!! jestem za...pozdrawiam Manson

Gość

#29

2011-12-19 17:28

Fajnie by było jak by skatepark był
Pantos

#30

2011-12-25 21:57

Witam,mam wielką prośbę.Wspólnie staramy się o skateparkt w Zelowie,
pomóżcie nam i podpiszcie się pod petycję,zajmie to wam nie więcej niż minutę
a jest to bardzo ważne ,wystaczy wpisać Imię,Nazwisko,I podać email,to nic dla was
ale to dużo dla rozwoju skateparku w Zelowie .

http://www.petycjeonline.com/skatepark_w_zelowie

Proszę ,rozpowrzechniajcie ten link na wszystkich forach ,portalach,znajomych,
Za petycję bardzo dziękuje i mam nadzieje że odwdzięczymy się skateparkiem w najbliższym czasie ;)

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2011-12-26 16:29