PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

#876 Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-05 18:04

#872: alternauta - Do kol.Ptaśka

Drogi panie Alternauto zarzuca mi Pan coś czego nie zrobiłem, ja odpowiadałem Panu mocnynarek a propos sporu między specjalistami wię nie wiem dlaczego wziął to Pan do siebie?

Kolego Alternauto - wklejasz tekst o Islandi autorstwa Pana Puzyny zamieszczonego w salonie24, więc powiedz mi jaki pan Puzyna ma cel w manipulowaniu grupą ludzi w Polsce??

ja Panu udzieliłem takiej odpowiedzi:"

moze śledzisz ale nie czytasz

Pisze wyraźnie, że złoża należą do skarbu państwa i nikt nie może ich posiadać na własność tylko skarb państwa, z ostatnich postów zamieszczonych przez nadzieje wynika, że chciała by powiazania własności gruntu z własnością do złoża co jak napisałem umożliwiłoby rzeczywiste przejęcie zasobów polskich przez tzw "obcych" - tzw obcy zaczeli by wykupywać ziemie i to co jest pod nią, do tej pory coś takiego było nie możliwe i tak pozostanie ponieważ czy to chcecie czy nie złoża zostaną własnością RP a nie trafia do właścicieli ziemskich, i to nie ważne czy to polak niemiec i rusek.

Taki zapis powoduje to, że ziemia może przechodzić w różne ręce ale to co leży pod nią należy do wszystkich Polaków i tych co posiadaj i tych co nie maja nic!

ps. za to nieoficjalne media nie manipulują!!!! ważne jest tylko, że to nie oficjalne źródło a poźniej ludzie wierzą we wszystko co im nieoficjalne źródło pokazuje i to jest wtedy obiektywne?"

ale pan mi tu zażucasz manipulację i piszesz coś o sporze z specjalistami - zgadzam sie że tak pisałem ale jak by pan nie zauważył odpowiadałem mocnemunarkowi nie alternaucie

Kolego Alternauto - wklejasz tekst o Islandi autorstwa Pana Puzyny zamieszczonego w salonie24, więc powiedz mi jaki pan Puzyna ma cel w manipulowaniu grupą ludzi w Polsce??

Pierwszą maniupulacją pana Puzyny czy jesteś nim alternauto nie będe sie spierać jest plakat który to Pan Puzyna stworzył!

Hanka007

#877 Re: Re:

2011-12-05 18:28

#859: ptasiek - Re:

Przyjedź do Kutna i zobacz co się dzieje


Gość

#878

2011-12-05 18:28

ja to jestem za rewolucją
ptasiek

#879 Re: Re: Re:

2011-12-05 18:37

#877: Hanka007 - Re: Re:

a co się dzieje?? bo ja też pracuje na wiertni i sie nic nie dzieje


Gość

#880

2011-12-05 19:11

Nie chcemy Zydów z Ameryki z Izraela itp !
Zamiast Zydów pozwólmy na powrót naszych Rodaków ze wschodu!

Gość

#881

2011-12-05 19:13

wierzyc sie nie chce
ptasiek

#882 Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-05 19:21

#872: alternauta - Do kol.Ptaśka

"Wszystkie działania, zmierzające do tego celu powinny być
jawne, czyste i mające na celu korzyści tylko dla nas, obywateli Polski, bez dewastacji środowiska
i wydziedziczania!"

proszę bardzo następna manipulacja z twojej strony - nie znasz tematu nie wiesz, że w Polsce sie wydobywa ropę i gaz od dawna i od dawna są wykonywane zabiegi szczelinowaniai kwasowania złóż ale tego nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć

I DO TEJ PORY NIKT NIE BYŁ WYDZIEDZICZANY ORAZ ŚRODOWISKO NATURALNE NIE JEST ZDEWASTOWANE PRZEZ PRZEMYSŁ NAFTOWY - PROPONUJE ODWIEDZIĆ MUZEUM PRZEMYSŁU NAFTOWEGO W BÓBRCE I DOWIEDZIEĆ KTO TO BYŁ ŁUKASIEWICZ

Stawiasz sie Pan na pozycji neutralnej, a później grasz na emocjach "dewastacja środowiska, wydziedziczanie"!!! - udajesz pan neutralnego, a później straszysz ludzi "wydziedziczeniem" - gdzie nie ma mowy o czymś takim w POLSCE to nie jest według Szanownego Pana manipulacja

"Mam wrażenie, ze swoimi wypowiedziami sam wmanipulowałeś się, robiąc wrażenie, że reprezentujesz interesy określonej grupy "elity" władzy, która ma na celu tylko własny, prywatny interes.", od razu pan insynuujesz, że jestem z grupy władzy jak już wiele razy tu pisałem, nie stanowie prawa w Polsce jestem wiertnikiem z wykształcenia i z zawodu pracuje w terenie i znam temat od podszewki, może to się panu wydać dziwne ale uważam się za Patriotę i potrafię zrobić coś bezinteresownie, dlatego też staram się zaznajomić ludzi z tematem, ale skłamałbym jeżeli bym powiedział, że nie mam w tym interesu mam i jest on taki

1. Bezpieczeństwo energetyczne Polski - w końcu bedziemy mogli decydować od kogo brać gaz

2. Niższe ceny gazu w Polsce co za tym niższe ceny wielu produktów

3. Niższe ceny benzyny, niższe ceny oleju napedowego a co za tym idzie niższe ceny wszystkiego

Co prowadzi do większej konkurencyjności polskiego przemysłu i do wzrostu PKB, a dalej zamożności wszystkich Polaków

Ustawa potwierdza tylko to, że złoża należą do wszystkich Polaków, a nie do posiadaczy ziemskich, jak by Panie chciały

"Wypowiedzi większości dyskutantów cechuje troska o losy Ojczyzny, lęk o przyszłość.Nie są oni lobbystami żadnej , obcej grupy interesów." - wypowiedzi większości dyskutantów sprawiają wrażenie, że dyskutanci nie myślą o interesie wszystkich Polaków tylko mają pretensję, że to co pod ich własnościa nie należy do nich.

Jedynej grupie interesów, której zależy żeby gaz łupkowy w Polsce nie wypalił, są rosjanie i niemcy, nie po to budowali Nord stream, żeby teraz w polsce gaz znaleźli


Gość

#883

2011-12-05 19:25

Ptasiek, zrób przerwę w komentowaniu na forum i skorzystaj z zaproszenia do Kutna.
Zobaczysz, ze ta wiertnia to jest tuż, tuż obok 50 tysięcznego skupiska ludzi.
Gdyby doszło do katastrofy to gdzie tych ludzi przesiedlisz?
Zapewnisz im warunki do życia?
Czy zadbałes o zabezpieczenia finansowe od FX Energy Poland na taką ewentualność?

Bronisz tego rządu, czy jak ktoś tu na tym forum napisał, nierządu i tego bubla prawnego PGG a nie pomyślisz co się z nami stanie?

Jakie dajesz nam gwarancje?
Kto nam da gwarancje?
Nikt, bo kasa pusta a uzurpatorzy w osobie Tuska i Sikorskiego w roli głównej chcą oddać nas w niewole żydowskiej unii europejskiej, której fundamenty finasowe już dawno skruszały.Lada moment runą a Wasze lizusostwo narazi nas na dodatkowe koszty związane z likwidacja strefy euro.
ptasiek

#884 Re:

2011-12-05 19:30

#883: -

Tak firma musi mieć zabezpieczenie finansowe, nie ma takiej możliwości żeby trzeba było kogokolwiek z miasta przesiedlać

a tak poza tym to za wiele nie może sie tam stać, jeden jedyny raz musiałem być ewakuowany i to z terenu wiertni ale dlatego, że sie zbliżał tajfun

Dawniej też koło kutna wiercili nic sie nie stało na wet pani o tym nie wiedziała teraz też tak bedzie, proszę nie ulegać manipulacji strachem 10 lat można to tak nazwać mieszkam na wiertniach i jak by miało być tak niebezpiecznie i szkodliwie jak to panie przedstawiają to bym zrezygnował z pracy, na prawdę życie mi jest miłe :)


Gość

#885

2011-12-05 20:53

Ptasiek jako przedstawiciel tego nierządu nie może znać tych raportów a może nie chce znać, bo całkowicie podważona zostałaby tzw. linia polityczna elit rządzących, nie kierujących się interesem narodu polskiego jako ogółu i każdego z osobna.
Udaja,że nic nie widzą łacznie z tym, że jedna czwarta dzieci w Polsce przymiera głodem!A oni szastają naszymi pieniędzmi na lewo i prawo a nawet chcą ratować upadająca unię na nasz koszt, byleby tylko załapać tam jakieś intratne stanowiska.
Haniebna polityka rządu jak Wam nie wstyd przed światem?
Wy ani honoru ani wstydu nie macie!
Zadajmy dymisji antypolskiego rządu!
Jak może Tusk i Komorowski bronić Sikorskiego za haniebne, zdradzieckie wypowiedzi?

Potrzeba nam takiego przewrotu jak w Islandii.Taki mały naród a tak sprawnie rozprawił się ze zgrają rządzących sprzedawczyków i złodziei.

Bardzo dziękujemy Panu K.Puzynie za tak cenne informacje o przewrocie w Islandii.
Przykład Islandii jest dla nas wskazówką i nadzieja.

ptasiek

#886 Re:

2011-12-05 20:58

#880: -

ja uważam, że jeżeli komuś się Polska podoba i chciałby w Polsce zamieszkać to tym lepiej dla Nas, a czy to będzie "żyd, amerykanin czy inny kuntakinte" to już nie moja sprawa, ważne żeby przestegał polskie prawo. Na pewno taki człowiek jest bardziej wiarygodny od kogoś mieszkającego w Hamburgu i mającemu głęboko w poważaniu to ile Polacy w Polsce płacą za gaz i za paliwo na stacjach benzynowych


Gość

#887

2011-12-05 21:04

Ptasiek pisze nam bajki.
Bajek już nie chcemy!
Jak on pracuje na wiertnie to bardzo zły z niego pracownik, bo całe dnie i noce pisze na tym forum.A ja myślę, że on siedzi sobie wygodnie w MS i ani razu nie był przy odwiercie Kutno2.
Powiedz nam lepiej co zrobiłeś, aby pomóc skrzywdzonym przez geofizykę Toruń mieszkańcom naszych ukochanych, najpiękniejszych na świecie Kaszub?
Do tej pory nikt ich nie przeprosił ani nie wypłacił odszkodowań, rekompensat.

Gość

#888

2011-12-05 21:15

Każdy Polak ma prawo pierwszeństwa powrotu do ojczyzny i to niezależnie gdzie obecnie przebywa czy w Hamburgu czy we Władywostoku.
Po co sprowadzać obce nacje skoro milion Polaków z terenu dawnego ZSRR oczekuje na szanse powrotu do swojej ojczyzny a tej szansę im rząd w Warszawie nie daje a na przekór rozdaje jak ciepłe bułeczki obywatelstwo tej jedynej, podstępnej, obcej nacji na świecie.

Gość

#889 Co za durna logika. Gazu ponad miarę zakupili w Rosji !!!

2011-12-05 21:18

i równocześnie dręczą naród zamiarem zrobienia z Polski pola wiertniczego ludobójczych koncernów wydobywczych !!!!

Gość

#890

2011-12-05 21:22

konieczne referendum obywatelskie w tej, jak i innych ważnych sprawach dotyczących naszego kraju, atom tez wymaga referendum narodowego,
ptasiek

#891 Re:

2011-12-05 21:23

#887: -

tak nie byłem przy odwiercie kutno-2 masz racje ale co z tego że tam nie byłem, widzisz zajmuje takie stanowisko, że jeżeli nic się na wiertni nie dzieje nie ma wypadków i nie ma skażenia środowiska ani innych "rozbłysków promieniotwórczych"

to ja nie mam za wiele roboty ;) pozdrawiam


Gość

#892 Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

2011-12-05 21:29

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Puzynie za przybliżenie rewolucji w ISLANDII !!!

NIe dla osadnictwa ŻYDOWSKIEGO W POLSCE !!!!
Żądamy wydalenia Żydów jak 1968 roku !!!
Będzie spokój, nie będzie antypolskiego prawa i krzywdy Polaków we własnej Ojczyżnie !!!
NIE chcemy nikogo spod znaku szatana we własnym domu !!!

Polacy jako gospodarze,za dobrzy dla obcych,mamy bezwzględne prawo do stanowienia o SOBIE i wypędzenia naszych wrogów z terytorium Polski....

Zanim wypędzimy rozliczymy z wszelkiego zła....

Gość

#893 Zobaczymymy gdzie wiertnia Kutno chowa radioaktywne odpady ???

2011-12-05 21:50

Są służby co sprawdzą ....

Zobaczymy czy w kieszeniach wiertnik ptasiek je wynosi i gdzie składuje !!!!

Gość

#894

2011-12-05 21:53

Nie bójmy się mówić i pisać otwarcie o tych, którzy przejęli już wszystkie szczeble władzy w naszej ojczyźnie i próbują podstępnie nas skłócać, czy odbierać nam prawo do manifestowania naszej narodowej dumy, podważać nasz byt narodowy.
JESTEŚMY U SIEBIE.
TU JEST NASZE MIEJSCE.
TU JEST NASZ DOM.
JEDNOCZMY SIĘ I WZAJEMNIE SOBIE POMAGAJMY!
ptasiek

#895 Re:

2011-12-05 22:04

#894: -

ale mówimy o gazie a nie o wyborach pozdrawiam


Gość

#896

2011-12-05 22:14

Paranoja, to kolejny dowód na to, że nasze państwo nas okrada, rząd jest dla obywateli a w naszym kraju było jest i będzie odwrotnie!!!!!
ptasiek

#897 Re:

2011-12-05 22:15

#896: -

polecam wybory można to zmienić, a jak widać nikt nie chce pozdrawiam

ptasiek

#898 Re: Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

2011-12-05 22:19

#892: - Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

a skad wiesz że rewolucja w Islandii została przybliżona przez Pana Puzynę jak z forum wynika rewolucje w Islandii opisał "alternauta", ale skoro Panu Puzynie dziękuje nie będe się spierał pozdrawiam


Gość

#899 Re: Re: Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

2011-12-05 22:36

#898: ptasiek - Re: Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

Następny dowód na to, że ptasiek strzela bez prochu i jest pod kazdym wzgledem niewiarygodny.

 

ptasiek

#900 Re: Re: Re: Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

2011-12-05 22:44

#899: - Re: Re: Ządajmy odżydzenia Polski i rewolucja na wzór ISLANDII się uda !!!

a co to znaczy strzelac bez prochu według Ciebie napiszesz bo ja nie wiem