Trans 4.0 Żądamy wycofania się z Wersji w Przeglądarce

Trans 4.0 Żądamy wycofania się z Wersji w Przeglądarce / Ogłoszenia / 3000 Podpisów ! Dziękujemy ! Co Dalej? / Komentarze


Gość

#1

2019-12-13 09:22

Tak dalej trzymać! Brawo.

Gość

#2

2019-12-13 09:26

Proponuję przesłać także materiał do dwumiesięcznika "Transport Manager". namiary na redaktora naczelnego: Marek.Loos@transport-manager.pl
Michał

#3

2019-12-13 09:34

Trzymamy kciuki ! Musi się udać!!!

Stanowcze NIE nowej wersji !!!!!!!!!!!!!!!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2019-12-13 09:35


Jan

#5 Re:

2019-12-13 09:37

#2: -  

Dzięki !

Napisaliśmy już do nich z prośbą o "patronat" !


Gość

#6

2019-12-13 09:44

dziękuję !!!

Gość

#7

2019-12-13 10:27

trzymamy kciuki !

Gość

#8

2019-12-13 12:01

moze zapytamy trans.info o patronat ... w koncu piszą o ważnych wydarzeniach :D


Gość

#9

2020-01-02 06:53

I co dalej?


Gość

#10

2020-01-02 07:02

pewnie nic...

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2020-01-02 11:10



Gość

#12

2020-01-02 13:18

Coś dalej wiadomo? Jakieś wieści?

radiowóz

#13 Re: Re:

2020-01-07 07:05

#5: Jan - Re:  

czy cokolwiek już wiadomo?

pokooy

#14

2020-01-07 13:42

Czy to wszsytko ? Nic sie nie da zrobić ? Zmuszają nas do korzystania z programu totalnie bezużytecznego, tragicznego i mega irytującego. W grupie siła. Trzeba pokazać tym naciągaczom gdzie ich miejsce - zasada jest prosta - beż użytkowników (nas) firma zniknie i to my mamy prawo do tego aby korzystać z tego z czego chcemy korzystać. Szczytny cel tej petycji, ale dopóki nikt się za to nie weźmie (chodzi o konsekwecnje finansowe dla grupy trans tj. masowe wypowiedzenie umów) to nic z tego nie będzie.

Jacob

#15 Innowacja

2020-01-09 10:23

Kto korzystał z zakladki "zadania dla kierowcy"? Fajna sprawa, pisze wszystkie dane, kierowca otrymuje je na apce w telefonie, odchacza wykonanie, i może jeszcze dołączyć do zadania zdjęcia np CMR. Wygodne jak ma się kilkunastu kierowcy bo jest wszystko posrtowane i przejrzyste. Nowy trans wproawdza innowacje w postaci braku tej funkcji. Pani z infolinii poinformowała że można przesłać dane za pomocą sms-a a, tamtej funkcji nie ma bo... nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życze wszystkim miłego korzystania z serwisu Trans 4.0

pokooy

#16 W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans!

2020-01-09 20:35

Gratuluje autorowi petycji, genialna inicjatywa tyle tylko, że beskuteczna. Jak juz pisałem wcześniej, jedynym możliwym narzędziem do postraszenia zarządu spółki i przywrócenia starej wersji transa będzie wypowiedzenie umów w trybie natychmiastowym. Jeśli tylko 50% ludzi, którzy podpisali tą petycje wyśle wypowiedzenie tym naciągaczom, gwarantuje, że w przeciągu 24h stara wersja zacznie znowu działać i każdy z nas dostanie maila z przeprosinami za zainstniałą sytuację wraz z wyjaśnieniami (PRowskim pierdzieleniem). Tak bardzo jestem zirytowany faktem, że płacę tyle kasy za dostęp do narzędia pracy i, że ktoś mnie zmusza do korzystania z czegoś co jest totalnym błędem inwestycyjnym. Na tą chwile nikt z transa się do tego nie przyznaje, ale nie pozwolimy na to aby nas tak traktowali. Najbardziej komiczną rzeczą jest to, że największym "Hitem z transa" stał się on sam. Podpiszmy nową petycję. Działajmy, w grupie siła, bo jak mawia klasyk "kropki robią tony".

NeMoS

#17 Re: W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans!

2020-01-16 06:23

#16: pokooy - W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans! 

Tylko nikt nie może sobie pozwolić żeby tak zrobić bo skąd by miał ładunki. Musieliby wszyscy przejśc jednocześnie np na TIMO.

Janek

#18 DziśRe: W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans!

2020-01-28 08:23

#16: pokooy - W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans! 

Witam, dzisiaj 28.01.2020 pisałem na nowym transie z kolegą który cały czas używa starego transa i powiedział mi że co najmniej jeszcze kilka osób używa starej wersji.

To jak to jest dokładnie?  jeśli ktoś użawa starego transa  niech napisze.

Co do nowej wersji, może awrto się znowu skrzyknąć i zacząć protestować.

Janek

pokooy

#19 Re: DziśRe: W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans!

2020-01-28 08:37

#18: Janek - DziśRe: W grupie siła!!! Ludzie pokażmy im, że nie mają bez nas szans! 

Panowie i Panie,

Stan rzeczy jest bardzo prosty, nowa petyca zrzeszająca firmy, które w umówionym dniu wyślą wypowiedzenia naszym dobrczyńcom z TransowejPlanety i po kilku godzinch / dniach stary trans wraca do łask. Jest niestety jeden zasadniczy problem - gdzie 3 Polaków tam 4 zdania i niestety solidarność narodowo nijak się ma do tej sytuacji, nikt nie wypowie transa, a wystarczyłby tylko postraszyć. Jeśli jest ktoś chętny to bardzo prosze napisać na wypowiadamtransa/gmail.com / pamiętajcie w grupie siła!!!


Gość

#20

2020-02-07 10:10

NIE DLA NOWEGO TRANSA !!!
dario

#21

2020-06-18 18:01

Na początku też nie byłem zadowolony z tych wszystkich zmian, ale po czasie jak już uaktywnili część funkcji na których mi zależało to stwierdzam że jest okej i to kwestia przyzwyczajenia poprostu. Każdy sie boi zmian, normalka, grunt to sie przystosować i odnalesc w nowej rzeczywistości




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...