Projekt Skatepark dla Kętrzyna

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Projekt Skatepark dla Kętrzyna

wolan

#1 skatepark

2012-09-19 08:40

ta petycja to bardzo fajna inicjatywa sam uprawiam sport extremalny i sam się spotkałem z dysaprobatą tego ze jeździmy po ulicach ,chodnikach i ten skątepark jest bardzo nam potrzebny i dla miasta

Anonymous

#2 Projekt Skatepark dla Kętrzyna

2012-09-19 10:43

Z informacji jakie wczoraj dostałem projekt na skatepark już jest i został zatwierdzony na rok 2013. Najprawdopodobniej ma się znajdować na boisku przy garażach koło lasku na ul. Poznańskiej. Na skatepark ma być przeznaczony obszar wielkosci boiska do piłki ręcznej. Dzięki wszystkim za zaangażowanie i podpisy!

Gość

#3 Re: skatepark

2012-09-25 12:24

#1: wolan - skatepark

noszenie deski pod pachą to sport ekstremalny ?

 

szyba

#4 UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-09-26 13:52

Prosze Podpisujcie tom Petycje!
Dragon Ball to anime które nauczyło nas co to jest prawdziwa przyjażń poświęcenie i że trzeba zawsze dążyć do celu nawet jeśli jest bardzo tródny do spełnienia!
Podpisujcie petycje. Prosze podpisujcie tom petycje!
Z góry dziękuje w imieniu Fanów DB i moim!

macie link:

http://www.petycjeonline.com/dragonball
BAMBO

#5 Re: UWAGA PETYCJA DRAGON BALL W TV4

2012-11-26 15:39

 

Skate park, jest na projekcie jednym z jego elemntów składowych : ścieżka do biegania rownolegle do sciezki rowerowej, stawik, tarasik, dwa place zabaw, stanowiska postojowe przy Poznańskiej, wybieg dla piesków, miejsca piknikowe, boisko do siatki, zielona siłownia, ścieżki, ławeczki, oświetlenie, nawet ubikacja JEDNYM SŁOWEM DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO, ale jak w wiekszości dużych opracowań projektowych realizacja NAPEWNO będzie etapowa ale najwazniejsze by zostało rozpoczęte w ciągu 3 lat to nie będzie tak zwanej dezaktualizacji projektu :)

Na marginesie pozdrowionka dla WOLANA i się odczepcie od tego co robi bo praca, nawet noszenie desek to praca.