Dymisja trenera Anastassiego

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Dymisja trenera Anastassiego

Mimogo

#26 Re: Idiotyzm i niedorzeczność!!!

2013-07-16 06:51

#3: Darek - Idiotyzm i niedorzeczność!!!

A mi się chce śmiać z Ciebie, ciemna maso! Nie poszło nam na dwóch imprezach?! My zostaliśmy ośmieszeni na dwóch imprezach! IO- najważniejsza impreza w życiu sportowca, Anastasi był przekonany, że przywiezie medal i co?! Dostaliśmy lanie!! LŚ- jesteśmy drugą drużyną w historii tych rozgrywek, która nie będzie broniła złota, za to Anastasi pomnik powinien dostać, to się nazywa sukces! A złotego medalu na ME nie będzie, a to że ty wierzysz w te obietnice trenera, no cóż żal mi Ciebie dziecko.

Mimogo

#27 Re: Lol

2013-07-16 06:54

#6: Jula - Lol

Właśnie, że podpisze, bo prawdziwy kibic chce jak najlepiej dla naszej drużyny, a Anastasi niszczy ją od środka. Przegrane dwie imprezy spowodowały, że na ME możemy się wyłożyć koncertowo. Powtórzymy "sukces" piłkarzy. Prawdziwy kibic widzi w czym jest problem i kto odpowiada za porażki i że ta osoba nic sobie z tego nie robi, ma gdzieś to, że plan zawiódł i potrzebne są zmiany. Prawdziwemu kibicowi nikt oczu niemydli.

Mimoto

#28 Re:

2013-07-16 06:56

#12: Kaśka -

Kolejna specjalistka od siedmiu boleści. Oni są PRZETRENOWANII! a nie , że nie potrafią grać! Nie mają siły!!! A za to odpowiada trener!!!! Anastasi popełnił ten sam błąd co na IO! PRZETRENOWAŁ ZAWODNIKÓW i ma to głęboko gdzieś dziecko!!!! To, że Ty wielbisz trenera świadcyz o tym jak mało wiesz o siatkówce!

Kasia

#29

2013-07-16 07:22

Nie macie się za kogo brać tylko za Anastasiego? To świetny szkoleniowiec, szanuje naszych chłopaków, a to że są w gorszej formie nie znaczy, że trzeba od razu usuwać trenera. Lepiej wywalcie Fornalika, Tuska, za to Polska będzie wam wdzięczna.
Pewnie tak.;]

#30 Re: Petycja

2013-07-16 08:38

noo

#31 ...

2013-07-16 08:40

Hahaahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahah no.

Gość

#32

2013-07-16 09:04

Bez sensu.. wiecie, że to medycy powinni wiedzieć czy sportowcy są przetrenowanie czy nie? to on powinien powiedzieć trenerowi, bo przepraszam bardzo ale trenerzy robią sobie dodatkowe kursy psychologii a nie medycyny. może i Anastasi ponosi częściową winę za kiepski występ na LŚ, ale każdy ze sztabu jak i z zespołu również.

Gość

#33

2013-07-16 09:10

Jak już piszesz takie petycje, to proszę cię sprawdź wcześniej błędy ortograficzne jak chcesz by ludzie brali cię poważnie.
~gość

#34

2013-07-16 09:23

Hhahaha i co jeszcze? Andrea jest chyba najlepszym trenerem od naprawdę wielu, wielu lat.
Iza

#35

2013-07-16 11:19

Drogie dzieci, odejdźcie od komputerów i idźcie na dwór dotlenić mózg. Czy wy na prawdę myślicie, że jak podpiszecie jakąś głupią petycję, to p. Przedpełski w podskokach pobiegnie zwolnić Anastasiego? To jest tak samo głupie jak ta petycja z powrotem Marusza do kadry.
Co następne? Petycja z prośbą o abdykacje papieża? :D
Darek

#36 Re: Re: Idiotyzm i niedorzeczność!!!

2013-07-16 11:19

#26: Mimogo - Re: Idiotyzm i niedorzeczność!!!

A kto wywalczył w poprzednim roku medal LŚ??? Raczej nie ty... Dzieckiem to siebie możesz nazywać! Zzero potymizmu i wiary w ludzi, a poza tym nie zostaliśmy ośmieszeni! Osmieszeni to byli Polscy piłkarze po Euro 2012 oraz w czasie eliminacji do MŚ! I co z Fornalikem??? Nikt nie wymyśla głupich petycji! A może Anastasi wie co robi? Ciekawe jaka reprezentacja zdobywa (nie licząc Brazylii) kilka medali w jednym roku... Żal mi cię!!!

Darek

#37 Re:

2013-07-16 11:21

#35: Iza -

W pełni się z toba zgadzam! Może jeszcze petycja (i to bez nr dowodu itp.) na zlikwidowanie więzień i konstytucji w całym kraju??? LOL!!! A Anastsiemu należy się jeszcze jedna szansa!

Darek

#38 Założyciel jest dziwny...

2013-07-16 11:24

Na FB znalazłem jednego Mateusza Dobrzyńskiego z Kalisza! Oto on: https://www.facebook.com/mateusz.dobrzynski.5209 Jeśli rzeczywiście to on, to trzeba dojść do wnoisku, ze takie dziecko nic nie zdziała!!!
Natt.

#39

2013-07-16 11:26

hahahahahaha beka.
każdy ma chwile słabości..
a nasz naród jest niestety niewdzięczny.. dlaczego od siatkarzy wymaga się teraz duzo po zwycięstwie LŚ 2012? żeby wygrywać, trzeba ciężko harować. nasz zespół nie jest w formie, co widać, ale możliwe, że ta forma przyjdzie kiedy indziej, np. na ME? tego nikt nie wie.. ale ja jednego jestem pewna - że dobrze jest gdy nasi wygrywają. gdy coś dzieje się źle - zostają tylko PRAWDZIWI kibice.
Darek (założyciel petycji w sprwie meczów polskich siatkarzy w POLSACIE!

#40 Błędy!

2013-07-16 11:26

Kolejny mój komentarz z rzędu! Czytając opis jestem przerażony błędami! I do tego zero zwrotu w stronę PZPS!!! TRAGEDIA!!!
CarmenE.

#41 Petycja

2013-07-16 11:35

Chyba sobie jaja robi osoba, która utworzyła tę petycję! Anastasi to najlepszy trener, jakiego nasza kadra może mieć! Gdzie znaleźć takiego drugiego?! Nie musimy wygrywać wszystkiego, nasi chłopcy przegrywają, ale to TEŻ się zdarza. On jest świetnym trenerem, nie zwala wszystkiego na ludzi dookoła, wziął na siebie odpowiedzialność za przegraną, jest człowiekiem honoru i najlepszą osobą na to miejsce. Śmiać mi się chce z ludzi, którzy są "fanami" a po przegranym turnieju potrafią powiedzieć tylko, że trzeba wyrzucić trenera. Co się dzieje z ludźmi...
masakra

#42 Lol

2013-07-16 11:48

Prawdziwy kibic siatkówki tego nie podpisze...może i IO i Lś 2013 nam nie poszły ale przypomnijmy sobie Lś 2012 i ME ... to nie powód by zwalniać Andree... Gdybyśmy tak postępowali z piłką nożną to trzebaby wszystkich trenerów zwalniać
jednego za drugim...
M.

#43 Re: Re: Lol

2013-07-16 12:03

#27: Mimogo - Re: Lol

Prawdziwy kibic? HAHAHAHAHAHHAHA! Grałeś/grałaś kiedyś w siatkówkę lub uprawiałeś/-aś jakiś sport? Wiesz jak się buduje dobrą drużynę? Brazylia w tamtym roku nie grała o medale LŚ i Rezende nie stracił posady trenerskiej. Jeżeli chodzi o piłkarzy...tutaj zmieniają trenera praktycznie co chwilę. Dlaczego Smuda wyleciał? Bo przegrali! Podolski kiedyś powiedział, że Polacy nie osiągną sukcesu, jeżeli będą tak często zmieniać trenera. Dlaczego? Dlatego, że trener musi poznać zawodników. A to wymaga czasu!

P99

#44 Re: Petycja

2013-07-16 12:12

#1: Jarek12526 - Petycja

Zgadzam sie w 100%. Kiedy nasi siatkarze wygrali LS 2012, wszyscy byli szczesliwi, a Anastasi byl uwazany za najlepszego trenera. Teraz kiedy troche im sie nie wiedzie to zaraz jest jego wina. Ktorys z siatkarzy to powiedzial (nie pamitam kto, ale prawdopodobnie M.Mozdzonek) "My nie jestesmy Brazylia, zeby w kazdej wiekszej imprezie wszystko wygrywac."
"Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce"


Gość

#45

2013-07-16 12:28

Chyba Cię, koleś, popier.doliło do końca.
Karolina

#46 Petycja

2013-07-16 13:05

Widzę, że dużo osób jest przeciwko tej petycji i ja również jestem przeciw. W tamtym roku każdy wychwalał AA, jak on to podbudował drużynę, zjednoczył ich, widać, że umie z nimi rozmawiać z tym się zgadzam, ale teraz jak przegraliśmy LŚ to każdy chce aby go zmienić. Wiedzieliśmy, że na LŚ będzie trudno ponieważ będziemy się bronić jako najlepsza drużyna na świecie. Forma nie przyszła na LŚ ale każdy ma nadzieję, że wróci na ME. Drużynę buduje się na przełomie paru lat i każdy o tym wie. Jak będzie cały czas zmiana trenera to nic nie wygramy. AA o tym wie i musi zjednać ich. Doszło kilku nowych chłopaków i jak to powiedział BK " Nie czuję się jeszcze tej atmosfery co była rok temu"
MUNINA

#47 petycja

2013-07-16 13:36

Ludzie weźcie się ogarnijcie, tyle, co ten Trener dla nas dobrego zrobił to miejsca brak, by wyliczać, a Wy co ? jedna nieudana impreza i już robicie na Niego nagonke ?! Tylko się błaźnicie tą petycją, wogóle jakiż to chory pomysł ! Ciekawe co będziecie mówić po ME, co ? Chętnie zobaczyłabym Wasze miny po tym turnieju!

Gość

#48 Re: ...

2013-07-16 13:51

#31: noo - ...

POPIERAM :D


Gość

#49 ReReRe

2013-07-16 14:40

Kinga

#50 Re: Petycja

2013-07-16 14:54

#1: Jarek12526 - Petycja

Prawda! Ten, kto to wymyślił, pewnie nawet nie wie, na czym polega ten sport. Nawet poprawnie nazwiska trenera nie potrafi napisać...Żałosne jest to, co ludzie robią przez swoją głupotę. Pozdrawiam frajera, który wymyślił tę petycję. ;>