"POKEMON" W TELEWIZJI POLSAT!

"POKEMON" W TELEWIZJI POLSAT! / Ogłoszenia / Żadna TV nie pokaże "Pokemonów"! / Komentarze


Gość

#1

2014-07-17 18:55

No kurde jaka szkoda tą petycję zobaczyłem dopiero rok późnej, może jakby więcej ludzi dało głosy byłoby lepiej. Mam nadzieję, że kiedyś znowu dadzą pierwszy sezon pokemonów :).

Gość

#2

2014-09-09 19:50

Czy mógłbyś kiedyś jeszcze raz spróbować z tą petycją i do tych stacji jeszcze raz napisać?

Gość

#3

2015-04-05 11:21

Zabić i wymordować, panie adminie.
Jakoś mają czas na emitowanie (za przeproszeniem) gówna, typu "Słoiki" lub "Dlaczego Ja?", ale na coś godnego obejrzenia to nie!
To mi się nie podoba.

Gość

#4 Re:

2016-02-22 15:21

#3: -  

 Telewizja przez ostatnie kilka lat zeszła na psy. KAŻDA, BEZ WYJĄTKU. Nie wiem, czy jest sens ją oglądać. Za 10 lat będzie już tylko rozrywką dla emerytów, a za 20-30 lat telewizja - każda - umrze śmiercią naturalną. A Pokemony - sezon chyba 18. - lecą tylko na kodowanym DisneyXD, czyli dawnym Fox Kids i Jetix. Sam bym chętnie obejrzał pierwsze 2 albo 3 sezony. To był niesamowity hit na początku lat 2000-ych, później fenomen Pokemonów przeminął, ale to Polsat jest temu winny.


Gość

#5

2016-03-09 12:30

Trudno, telewizja jest dla emerytów - na taki poziom zeszła - KAŻDA. Wiem, na szczęście, że sezon 1 "Pokemonów" można wygooglać i jest po polsku. Na jednej stronie wyskoczy wam cały pierwszy sezon! Próbujcie!