Mariusz Wlazly do reprezentacji!
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Mariusz Wlazly do reprezentacji!
|
Gość |
#12013-06-22 19:09Dobra inicjatywa,oby się udało. Stop amatorom!;) |
|
| |
|
Gość |
#22013-06-22 19:26Pan Mariusz jest znakomitym siatkarzem i Cała Polska traci na tym że nie ma go w Reprezentacji |
|
| |
|
Gość |
#32013-06-23 10:09Najlepszy atakujący, nie rozumiem dlaczego nie gra, bardzo mocno by wzmocnił naszą drużynę. |
|
| |
|
Gość |
#42013-06-23 10:09a może on w cale nie chce grać w reprezentacji? |
|
| |
|
admin |
#5 Re:2013-06-23 10:12Gdyby nie chciał, to przed IO nie zadzwoniłby do trenera Anastasiego. Poza tym nie wydał oświadczenia, w którym wyrzekałby się gry w reprezentacji. Po trzecie w wywiadach powtarzał, że gra w kadrze to dla niego zaszczyt, każdy polski zawodnik chce zagrać w biało-czerwonej koszulce. |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)
2013-06-23 10:23- Date of removal: 2013-06-23
- Powód usunięcia: obra?liwe s?ownictwo
|
Gość |
#7 #62013-06-23 10:50Pan Mariusz to na prawdę świetny atakujący ^^. Brakuje mi go w reprezentacji :c |
|
| |
|
Gość |
#82013-06-23 11:07Brawo dla osoby, która stworzyła ową petycje!! Wlazły do reprezentacji :) |
|
| |
|
G |
#9 Re: Re:2013-06-23 11:28Właśnie, PRZED IGRZYSKAMI... Czy to byłoby fair wobec chłopaków, którzy zdobyli złoto LŚ? Wobec Bartmana (który wtedy reprezentował dobry poziom) i Jarosza, którzy wtedy grali? Nagle się chłopakowi zachciało na IO jechać... Lubię Wlazłego, ale to była przeginka. |
|
| |
|
Nocte |
#10 Re: Re: Re:2013-06-23 11:36Może i byłoby nie fair, ale Igrzyska Olimpijskie pokazały ile Bartmanowi brakuje do bycia klsowym atakującym (oczywiście nie twierdzę że przegrana w Londynie była winą Bartmana, ale brakowało nam w tamtym turnieju kogoś takiego jak Wlazły). |
|
| |
|
admin |
#11 Re: Re: Re:2013-06-23 11:39Tylko warto zaznaczyć, że Andrea powiedział Mariuszowi przed IO, że chce go w kadrze. Mariusz powiedział trenerowi, że to może być nie fair wobec Bartmana i Jarosza, na co Anastasi stwierdził, że o to Wlazły nie musi się martwić, bo jako trener ma prawo do zmian. Kiedy Mariusz zgodził się powrót, AA go ośmieszył, mówiąc, że takiej rozmowy nie było i dodał, że w tym sezonie Wlazły dostanie szansę gry. Słowa niedotrzymał, nie powiedział, dlaczego Szampona nie ma w kadrze. Dla mnie sprawa jest niewyjaśniona i warto żeby każdy kibic mógł dowiedzieć się o co tak naprawdę poszło. |
|
| |
|
G |
#12 Re: Re: Re: Re:2013-06-23 11:52To chyba inne wersje słyszeliśmy. Ale co strona, to inne informacje ;) Ja przykładowo czytałem, że Wlazły chciał grać, ale AA stwierdził, że to byłoby nie fair. A cholera wie jak to było naprawdę... |
|
| |
|
admin |
#13 Re: Re: Re: Re: Re:2013-06-23 11:53Dlatego jest stworzona ta petycja, bo każdy ma swoje zdanie, które niekoniecznie jest odzwierciedleniem tego co tak naprawdę się dzieje. |
|
| |
|
G |
#142013-06-23 11:54Ale ludzie... Bartman jest jedynym atakującym w kadrze? Nie idzie mu, to niech siedzi na ławce póki co, ale na pewno zasługuje, by być w kadrze. Miał słaby sezon, tak samo jak Kurek, któremu też dobrze nie idzie, ale to jest Zbyszek, przegrana to zawsze jego zasługa... Tymczasem na boisku siedzi pięciu innych facetów i co? Oni są niewinni? |
|
| |
|
A |
#15 Re:2013-06-23 12:19Zgadzam się w 100% ! Mamy też Konara i Jarskiego. Zła forma Bartmana nie jest powodem do wstawiania Wlazłego. ;) |
|
| |
|
Gość |
#162013-06-23 12:30Mariusz jest nam potrzebny!<3 |
|
| |
|
ja |
#172013-06-23 12:31Wspaniała inicjatywa :) |
|
| |
Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)
2013-06-23 13:06- Date of removal: 2013-06-23
- Powód usunięcia:
|
Gość |
#192013-06-23 14:40Tak tak tak |
|
| |
|
x |
#202013-06-23 19:01w zamian za którego atakującego chcecie przywrócić gwiazdę do składu? absurd. już wypiął się na kadrę kilka razy. |
|
| |
|
Gość |
#212013-06-23 19:05Świetny pomysł! |
|
| |
|
admin |
#22 Re:2013-06-23 19:19Kiedy się wypiął? To było z winy Szampona? Nie. Więc nie ma o czym gadać. |
|
| |
|
Ola |
#232013-06-23 20:28ja chciałabym zobaczyć Mariusza w kadrze nie kosztem innych zawodników, ale niech trener da mu szansę na trenowanie z kadrą i pokazania swoich umiejętności |
|
| |
|
Ruda. |
#24 Re:2013-06-23 21:32też tak sądzę. AA chciał go do reprezentacji, a to była jego decyzja, iż nie przyjął "zaproszenia". |
|
| |
|
Gość |
#252013-06-24 06:11Wlazły do reprezeentacji Polska sobie nie radzi!!! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.