Selena Gomez - koncert w Polsce
Skontaktuj się z autorem petycji
Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Selena Gomez - koncert w Polsce
|
olcia8899 |
#12011-08-26 14:59ssseeeeeeeeeellll rządzi |
|
| |
|
Gość |
#2 Selcia2011-08-26 15:42Sel rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 |
|
| |
|
Gość |
#32011-08-26 16:06noo fajnie by było ją zobaczyć xd |
|
| |
|
Gość |
#52011-08-26 18:48Uważam, że taka petycja to wspaniała sprawa. Osobiście uwielibiam Selenę i z wielką chęcią poszłabym na jej koncert. |
|
| |
|
Gość |
#62011-08-26 19:36Selena jest wspaniała, byłabym szczęśliwa gdyby wystąpiła w Polsce, byłam na jej koncercie w USA. Ma cudowny głos :). Chętnie wesprę Polskę, jestem u rodziców w tym pięknym kraju, i trochę tu pobędę więc byłoby fajnie jakbym się załapała na koncert Seleny w Polsce. |
|
| |
|
Gość |
#7 olcia88992011-08-27 23:00Selena rządzi |
|
| |
|
Gość |
#82011-08-29 09:05Kocham Selenę i chcę żeby wystąpiła w Polsce a najlepiej w szczecinie w Parku Kasprowicza . . . ;) PISAŁA GABI ;) ^^ |
|
| |
|
Gość |
#9 Re:2011-08-29 14:26Też jestem ze Szczecina i też bym chciała żeby zagrała w szczecinie, ale nie wydaje mi się żeby ona w takim mieście wystąpiła! Raczej w Poznaniu, Łodzi lub Warszawie :) Ale nawet jakby grała w Warszawie to pojechała na 100% Lovciam ją!! |
|
| |
|
Gość |
#102011-08-29 19:35kocham ja i uważam ze musi wystąpić !! |
|
| |
|
Gość |
#112011-08-30 11:03Jest moją idolką i zawsze będzie, kocham ją nad życie! A jej koncert w Polsce spełnił by moje wszystkie marzenia ! < 33 |
|
| |
|
WiwQa |
#122011-08-30 11:08Uważam że zdobędziemy bardzo dużo podpisów i uda nam się sprowadzić Selenę do Polski . |
|
| |
|
I♥Sel |
#132011-08-30 11:20Selenka <33 Najlepiej jakby wystąpiła w Krakowie. ;] |
|
| |
|
Gość |
#142011-08-30 11:52Ta petycja to wspaniały pomysł ! spróbuje żeby o tym dowiedziało się najwięcej osób .♥ |
|
| |
|
I ♥ Selena ! |
#15 Zgadzam się z innnymi2011-08-30 11:53Najlepiej żeby sel przyleciała do krakowa ! . ♥ |
|
| |
|
Gość |
#162011-08-30 14:00Mój brat uwielbia Selene Gomez! Chcialabym go zabrac na koncert i spelnic jego marzenie! :) sama tez bardzo ją lubię ;) |
|
| |
|
Gość |
#172011-08-30 14:13Przyjezdzaj! :D |
|
| |
|
Gość |
#182011-08-30 14:34Tak powinna |
|
| |
|
Gość |
#19 fajnie by było2011-08-30 20:47Myślę że prędzej czy później selena nas odwiedzi bo wie że ma tu dużo fanów i nie zostawi nas:) |
|
| |
|
Gość |
#202011-08-31 10:39Fajnie jakby przyjechałą |
|
| |
|
Gość |
#21 Ja2011-08-31 19:04Najlepiej żeby przyjechała do Warszawy lub Radomia. |
|
| |
|
Gość |
#222011-09-02 17:18Fajnie gdyby przyjechała ale ta petycja raczej nic ie da ;P |
|
| |
|
Gość |
#232011-09-02 20:18Bardzo chcę SG w polsce. <3 |
|
| |
|
Gość |
#242011-09-03 11:50Niech Selena doceni nas |
|
| |
|
Gość |
#252011-09-04 18:39Kocham Selenę mógłbym wyjść za nią za mąż, ja ją uwielbiam nad wszystko!@!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.