AKT WOLI NARODU

K. P.

/ #206 Re: Trudne pytania należy jednak stawiać ....

2013-03-01 17:01

#205: - Trudne pytania należy jednak stawiać ....

>Zauważyłem,że wszystkie były grzeczne i dotyczyły tego,że nie dopuszcza Pan nikogo do dyskusji jak też ,że to Pan sam jest autorem takich wpisów.

Mój komentarz: wszystkie pozostawione są w miarę grzeczne.

>że nie dopuszcza Pan nikogo do dyskusji jak też ,że to Pan sam jest autorem takich wpisów.

To insynuacja, jeszcze jeden atak na podobnym poziomie, to będzie to ostatni twój wpis trollu.

Po raz ostatni po dobroci:

Panie Eligiuszu nie podpisał się Pan pod AWN, znaczy, o czym z Panem dyskutować. Ponowny atak ad personam, świadczy, że struktura pańskiego mózgu lub zlecenie służbowe nie pozwala Panu na inny rodzaj myślenia i pisania.

Pozostaw pan myślenie i decydowanie Wszystkim Obywatelom Polski.

Polski Naród jest najbardziej chroniony przed swoją "elitą", przed "elitą" narzuconą i przed obcymi służbami, jeżeli zacznie podejmować decyzje wg swoich prawdziwych większości. Ten akt uwalnia Polskę od zła kolaborantów, skurwysynów i zdrajców Narodu Polskiego. To jest moje prywatne zdanie.

Chce pan znać opinię o tym AWN to trzeba poczekać. Polacy już się wypowiedzą.

Czy chcą w dalszym ciągu pracować we własnym kraju na obcych pasożytów, w roli niewolników: taki program i konsekwencje z programów politycznych zapewniają wszystkie odłamy parlamentarne: SP, PSL, SLD, Palikot, i przede wszystkim oś zła PO-PiS z identycznymi programami, jeżeli chodzi o podstawowe dla wolności ustawienie spraw gospodarczych.

Czy też chcą dzielić bogactwa kraju, ziemię, dochód narodowy pomiędzy własnych obywateli.

Ja nie narzucam żadnych rozwiązań merytorycznych. Bezpośrednia władza dla Narodu - stoi też w Konstytucji RP i jest dogłębnie mieszana z błotem przez tych oszustów sejmowych, którym pan wydaje się służyć.

Czas by Polacy sami za siebie decydowali, sami o sobie myśleli. Dlatego zainicjowałem pokojowy instrument wyrażenia woli przez Naród Polski AKT WOLI NARODU, przy pomocy głosów. Każdy z nich, bez wyjątków reprezentuje tylko własną osobę i tylko własne zdanie i jedną cząstkę władzy nad Polską. Taki ustrój nazywa się Demokracją Bezpośrednią.

Dlatego tu piszący reprezentuje tylko tą jedną jedno trzydziestomilionową cząstkę władzy, własne stanowisko i własne poglądy.

PS.

Rada: Twoje odpowiedzi dotyczące mojej reakcji obronnej ad personam to lepiej schowaj sobie trollu pod czapkę.