europuchary w kanale otwartym


Gość

/ #465 Donald wroc do pacanowa!!!!

2011-06-26 14:04

Jestem kibicem Legii wisła mi szczerze lata i powiewa ale solidaryzuje sie z wami bo wiem co czujecie.
Zastanawiam sie czy moja Legia bedzie pokazywana w otwartym kanale.Mam nadzieje ze jesli podobna akcja bedzie robiona przez kibicow Legii Warszawa to również pomożecie.Mimo ze nie darzymy sie sympatiami to srodowikso kibicowskie w Polsce juz nie raz pokazywalo ze potrafi sie solidaryzowac.Pamietajcie o kontynuowaniu akcji obalenia Rządu Donalda Tuska.Idac na jesienne wybory miejcie w pamieci wydarzenia jakie maja miejsce teraz i jakie mialy miejsce w zwiazku z zamykaniem stadionow.Takie rzeczy nie powinny miec miejsca , dlatego apeluje zsolidaryzujmy sie i pokazmy Polsce ze my kibice potrafimy wiele.Obecny Rzad Donalda Tuska zmanipulowal media , nasze srodowisko kibicowskie jest pokazywane z nie prawdziwej zlej strony. Jest na nas nagonka ze my "kibole" to banda kretynow itd.
Nie mozemy pozwolic na kolejne manipulacje , musimy sie zjednac!!! Donalda dni sa juz policzone ,zostanie rozliczony na jesiennych wyborach.Pozdrawiam wszystkich ktorym lezy na sercu dobro pilki noznej...