Protest przeciwko likwidacji OPP Dom Harcerza w Toruniu


Gość

/ #51

2014-02-03 10:33

Oszczędności?! To skandal, to bzdura! Najlepiej zabrać dzieciom i młodzieży to co wartościowe, zniszczyć to co dobrze działa. Jestem ciekawa ile trzeba będzie później zainwestować aby stworzyć coś równie atrakcyjnego! Jestem pewna,że znacznie WIĘCEJ niż owe OSZCZĘDNOŚCI. Wypracować 27 lat doświadczeń, zgromadzić tak zaangażowaną kadrę, stworzyć tak szeroką ofertę zajęć, nie da się w jednej chwili i często za żadne pieniądze, to są wartości BEZCENNE!!! Aby pozbawić możliwości korzystania z zajęć 900 uczestników trzeba być BEZWZGLĘDNYM. Zachęcam członków Komisji Oświaty i Sportu Rady Miasta Torunia aby choć raz zjawili się w Domu Harcerza i zobaczyli co tam się dzieje. Może zamiast bezdusznych szeregów cyfr zobaczyli by dziecięce uśmiechnięte i zadowolone twarze dzieci i ich rodziców. Tak Miasto zaoszczędzi... ale Miast to my, jego mieszkańcy, i ja nie zgadzam się na te oszczędności. Będąc samotną matką (z najniższą krajową) (i nie sądzę abym była jedyna), nie będzie mnie stać na zapisanie dziecka na podobne zajęcia gdzieś indziej - dla mnie jest to "okradanie" mnie z możliwości zapewnienia optymalnego rozwoju dziecku. Czy o to chodzi Miastu?