NIE DLA GMO, TAK DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI


Gość

/ #175

2014-08-05 07:20

Gdyby ktoś powiedział, że powstaną fabryki śmierci inaczej obozy koncentracyjne zanim do tego doszło, to z pewnością nikt by w to nie uwierzył, byłaby to w tamtym czasie tak zwana teoria spiskowa.
Jednak fabryki śmierci powstały, a ludzie transportowani do nich bydlęcymi wagonami nie bronili do ostatniej chwili, gdyż nie mieściło się to w ich pojmowaniu świata.
Dzisiaj mamy do czynienia z faszyzmem korporacyjnym, ale pytanie brzmi , kto i dlaczego pozwala korporacjom na taki rozrost i taka władzę?
Gdyby nie wsparcie państwa nie doszłoby do takich patologii, ale są ludzie, którym na tym zależy aby tak było i dotyczy to nie tylko produkcji żywności , ale np. mediów, które obecnie kontroluje kilka korporacji.
I w tym miejscu warto obejrzeć "Wezwanie do przebudzenia" ,czy dokumenty Alexa Jonsa na temat grupy Bildelbergów próbującej przejąć całkowitą władzę nad światem Chodzi o wąską elitę dysponującą niewyobrażalnym kapitałem i wpływami dążącą do stworzenia rzadu światowego, elita ta już zniewoliła ekonomicznie populację - a więc teoria spiskowa.
Materiałów na temat działania tej światowej mafii z kręgu tzw. iluminatów jest w internecie sporo ( jeszcze sporo- ale jak długo? ataki na wolność internetu nie ustają ).

Dobrze też wiedzieć, że z pozoru światła i broniąca wolności ONZ jest pod kontrolą tej demonicznej grupy, a jednym z zadań tej organizacji jest depopulacja, czyli znaczne zmniejszenie liczby mieszkańców Ziemii docelowo do 1.5 mld , a relizuje je różnymi metodami na zasadzie cel uświęca środki.
Sama zaś ONZ ma być zalążkiem rządu światowego- szersza analizę tematu polecam dla dociekliwych.
Tchnące otuchą są działania ludzi , którzy się temu przeciwstawiają , jednak ostateczne rozwiazanie tego problemu, a także wielu innych przekracza możliwości człowieka.

Nie przekracza jednak możliwości naszego kochajacego Stwórcy.
Na temat mozliwości rządzenia się człowieka z pominieciem praw moralnych Boga On sam tak się wypowiada:

(Jeremiasza 10:23) Dobrze wiem, Jehowo, że do ziemskiego człowieka jego droga nie należy. Do męża, który idzie, nie należy nawet kierowanie swym krokiem.

Człowiek, który nie ma oparcia w madrosci Boga jest poddany na dodatkowe wpływy
(2 Koryntian 4:4) wśród których bóg tego systemu rzeczy zaślepił umysły niewierzących, aby nie mogło przeniknąć oświecenie chwalebną dobrą nowiną o Chrystusie, który jest obrazem Boga.

(Efezjan 6:12) ponieważ zmagamy się nie z krwią i ciałem, ale z rządami, z władzami, ze światowymi władcami tej ciemności, z zastępem niegodziwych duchów w miejscach niebiańskich.

Czy człowiek będzie się rządził na ziemii bez końca ?

(Przysłów 2:20, 21) Chodzi o to, byś kroczył drogą dobrych i trzymał się ścieżek ludzi prawych. 21 Prostolinijni bowiem będą przebywać na ziemi i nienaganni będą na niej pozostawieni.

(Psalm 37:8-11) Zaniechaj gniewu i zostaw złość; nie pałaj gniewem — po to tylko, by wyrządzać zło.  9 Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni, lecz pokładający nadzieję w Jehowie — ci posiądą ziemię. 10 I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca; i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie. 11 Lecz potulni posiądą ziemię i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju.

Co z systemami poltycznymi?

(Daniela 2:44) „A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone.
z tymi co niszczą planetę?

(Objawienie 11:18) Ale narody srodze się rozgniewały i nadszedł twój srogi gniew i wyznaczony czas na sądzenie umarłych i danie nagrody twym niewolnikom, prorokom, i świętym, i bojącym się twego imienia, małym i wielkim, oraz na doprowadzenie do ruiny tych, którzy rujnują ziemię”.

Tam gdzie człowiek chce poprawiac po Srwórcy wszystko sie psuje, bo co to za mądrość robić krowie dziurę w brzuchu i sypać tam modyfikowaną kukurydzę.
Czyż człowiek raczej nie powinien obserwować dzieła stwórczego i się z niego uczyć biorąc pod uwagę słowa podsumowujace ten komebntarz :
(Izajasza 55:8-11) „Bo wasze myśli nie są moimi myślami ani moje drogi waszymi drogami” — brzmi wypowiedź Jehowy. 9 „Gdyż jak niebiosa przewyższają ziemię, tak moje drogi przewyższają wasze drogi, a moje myśli — wasze myśli. 10 Bo jak ulewny deszcz oraz śnieg spada z niebios i tam nie wraca, dopóki nie nasyci ziemi i nie sprawi, że ona rodzi i porasta, i daje siewcy nasienie, a jedzącemu chleb, 11 tak też będzie z moim słowem, które wychodzi z moich ust. Nie wróci do mnie bezowocne, lecz uczyni to, w czym mam upodobanie, i pomyślnie spełni to, z czym je posłałem.
Jesli kogoś razi użyte w tych wersetach imie własne Boga mianowicie Jehowa (Jahwe) to przypominam, że w orginałach pism hebrajskich wystepuje ono około 7000 razy i znaczenie tego imienia to
"Ten, który powoduje że się staje" - ale to też dla dociekliwych.
Film gorąco polecam jako odsłaniający prawdę i pondnoszący swiadomość .

Henryk