NIE dla ścieków na Polach Osobowickich!
Ann |
/ #24 wstyd2015-06-30 21:07To wprost niewiarygodne, ze miasto chce kierowac scieki z kanalizacji ogolnosplawnej na pola przy samym osiedlu. To samo miasto ostatnio wydało wiele zezwolen na budowe przy tych polach domow i blokow... deklarujac, ze scieki przejmie Janowek. Kanalizacja ogolnosplawna to nie deszczowka - ludzie poczytajcie najpierw o kanalizacji we Wroclawiu!!! Dziwia mnie broniace inwestycji teksty mieszkancow innych osiedli, ktorzy nigdy nie byli na polach, nie znaja terenu, nie wiedza, ze sa na nim rzeki, ktore go nawadniaja i moga bardziej nawodnic. Jaki ma sens wylewanie sciekow przy samym osiedlu? Pola maja 1000 ha a wybrano 140 ha najblizej domow. To znowui zatruje wode na osiedlu. Projekt rozwiazania nie zawiera zadnej analizy wplywu na mieszkancow... a ma kilkadziesiat stron opisujacych negatywny wplyw na zwierzeta. Mozna przypuszczac, ze na ludzi wplynie tak samo albo i gorzej. |
|
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
PETYCJA do Marszałka Hołowni ws. odmrożenia projektu ustawy dot. karania za propagowanie banderyzmu!
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
Petycja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ostrowa Tumskiego w Poznaniu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
6280 Utworzone: 2025-09-03
DOSTĘP DO EDUKACJI I ROZWOJU BEZ WZGLEDU NA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ NASZYCH DZIECI
12056 Utworzone: 2025-07-26
Ograniczenie sprzedaży alkoholu w Warszawie jest koniecznością!
407 Utworzone: 2025-09-01
PETYCJA do Pana Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania i Radnych Miasta Poznania w sprawie zabezpieczenia i ocalenia historycznej mozaiki przy ul. Chojnickiej w Poznaniu.
577 Utworzone: 2025-08-29
Petycja do Kół Łowieckich działających na terenie miejscowości Radawie
48 Utworzone: 2025-09-03
Petycja w sprawie refundacji preparatu Corhydron 100 i 25 (proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań)
1080 Utworzone: 2025-08-25
Stop wykluczeniu komunikacyjnemu mieszkańców Rabowic
335 Utworzone: 2025-07-28
Petycja o uniewinnienie Ivet Stajkowej
17118 Utworzone: 2025-01-12
Kultura buduje Miasto
304 Utworzone: 2025-08-31
Petycja do Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie wprowadzenia obowiązkowych corocznych badań psychologicznych i lekarskich dla myśliwych
538 Utworzone: 2025-08-20
PETYCJA W SPRAWIE DOSTĘPU DO POMP INSULINOWYCH DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ PO UKOŃCZENIU 26 ROKU ŻYCIA
19418 Utworzone: 2025-03-17
Sprzeciwiamy się nielegalnej OWULACJI. Podpisz i zatrzymaj ideologię menstruacji w Polsce
30 Utworzone: 2025-09-03
CZAS ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ MIAST POZNAŃ - RA'ANANA (IZRAEL)
451 Utworzone: 2025-08-29
Rewitalizacja lasu w Rabowicach
214 Utworzone: 2025-07-15
Kolej na Żuławy - petycja w sprawie budowy linii kolejowej Gdańsk - Wiślinka - Nw. Dwór Gdański - Elbląg
4258 Utworzone: 2025-05-23
Stop opłacie reprograficznej! Petycja do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Marty Cienkowskiej
78 Utworzone: 2025-08-18
Tak dla zerwania współpracy partnerskiej Łodzi z Tel Awiwem!
578 Utworzone: 2024-05-28
STOP hałaśliwym rajdom samochodowo-motocyklowym w Szczecinie
21 Utworzone: 2025-09-03
Petycja o usunięcie z załącznika numer 1 do Planu Gospodarki Odpadami województwa kujawsko-pomorskiego, zapisów o budowie PSZOK oraz Biogazowni w bliskiej odległości od Tężni w Ciechocinku
68 Utworzone: 2025-08-21
Petycja do Nadleśnictwa Turawa w sprawie odstąpienia od udostępnienia gruntów w miejscowości Radawie dla firmy "Tauron Zielona Energia"
55 Utworzone: 2025-09-02