Alarm - brońmy dobrej żywności


Gość

/ #581

2016-05-20 16:51

bo żyję w tym kraju i mam dzieci, które też tu będą mieszkały.Nie chcę unijnego plastikowego jedzenia.Nie chcę GMO , bo jesem świadomym człowiekiem.Chcę,żeby mój kraj się rozwijał i ludzie którzy produkują w Polsce żywność powinni mieć na nią zbyt.Gdzie ? U nas rzecz jasna.Chcę polskich jabłek ,pomidorów,czosnku itd a nie tego chemicznego gówna z Chin,Hiszpanii czy Holandii.Polityka tej obsranej Unii Europejskiej jest taka, żeby uzależnić każdy członkowski kraj od zewnętrznych dostaw żywności i położyć nasze rolnictwo poprzez system dopłat za ugorowanie ziemi.Kto tego nie widzi to niech pojedzie do Hiszpanii- są tam w górach całe wsie i miasteczka ( niegdyś rolnicze) całkowicie teraz opuszczone.Powód? System dopłat za ugorowanie ziemi i wszyscy wyjechali po drugą pensje do miast.Teraz w miastach po kilkunastu latach skończyła się praca i nie ma już do czego wracać na wsi, gospodarstwa się rozsypują.. Teraz Hiszpania musi kupować żywność z zewnątrz i jest uzależniona od innych państw.To przemyslane działanie.W Polsce dzieje się to samo.Unia to korporacja, która wykańcza każdy kraj i robi z ludzi niewolników. Nie zgadzam się na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!