PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

/ #882 Re: Do kol.Ptaśka

2011-12-05 19:21

#872: alternauta - Do kol.Ptaśka

"Wszystkie działania, zmierzające do tego celu powinny być
jawne, czyste i mające na celu korzyści tylko dla nas, obywateli Polski, bez dewastacji środowiska
i wydziedziczania!"

proszę bardzo następna manipulacja z twojej strony - nie znasz tematu nie wiesz, że w Polsce sie wydobywa ropę i gaz od dawna i od dawna są wykonywane zabiegi szczelinowaniai kwasowania złóż ale tego nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć

I DO TEJ PORY NIKT NIE BYŁ WYDZIEDZICZANY ORAZ ŚRODOWISKO NATURALNE NIE JEST ZDEWASTOWANE PRZEZ PRZEMYSŁ NAFTOWY - PROPONUJE ODWIEDZIĆ MUZEUM PRZEMYSŁU NAFTOWEGO W BÓBRCE I DOWIEDZIEĆ KTO TO BYŁ ŁUKASIEWICZ

Stawiasz sie Pan na pozycji neutralnej, a później grasz na emocjach "dewastacja środowiska, wydziedziczanie"!!! - udajesz pan neutralnego, a później straszysz ludzi "wydziedziczeniem" - gdzie nie ma mowy o czymś takim w POLSCE to nie jest według Szanownego Pana manipulacja

"Mam wrażenie, ze swoimi wypowiedziami sam wmanipulowałeś się, robiąc wrażenie, że reprezentujesz interesy określonej grupy "elity" władzy, która ma na celu tylko własny, prywatny interes.", od razu pan insynuujesz, że jestem z grupy władzy jak już wiele razy tu pisałem, nie stanowie prawa w Polsce jestem wiertnikiem z wykształcenia i z zawodu pracuje w terenie i znam temat od podszewki, może to się panu wydać dziwne ale uważam się za Patriotę i potrafię zrobić coś bezinteresownie, dlatego też staram się zaznajomić ludzi z tematem, ale skłamałbym jeżeli bym powiedział, że nie mam w tym interesu mam i jest on taki

1. Bezpieczeństwo energetyczne Polski - w końcu bedziemy mogli decydować od kogo brać gaz

2. Niższe ceny gazu w Polsce co za tym niższe ceny wielu produktów

3. Niższe ceny benzyny, niższe ceny oleju napedowego a co za tym idzie niższe ceny wszystkiego

Co prowadzi do większej konkurencyjności polskiego przemysłu i do wzrostu PKB, a dalej zamożności wszystkich Polaków

Ustawa potwierdza tylko to, że złoża należą do wszystkich Polaków, a nie do posiadaczy ziemskich, jak by Panie chciały

"Wypowiedzi większości dyskutantów cechuje troska o losy Ojczyzny, lęk o przyszłość.Nie są oni lobbystami żadnej , obcej grupy interesów." - wypowiedzi większości dyskutantów sprawiają wrażenie, że dyskutanci nie myślą o interesie wszystkich Polaków tylko mają pretensję, że to co pod ich własnościa nie należy do nich.

Jedynej grupie interesów, której zależy żeby gaz łupkowy w Polsce nie wypalił, są rosjanie i niemcy, nie po to budowali Nord stream, żeby teraz w polsce gaz znaleźli