PROTEST PRZECIW LIKWIDACJI PRZEDSZKOLA NR 63 BYTOM

Zołza

/ #218 Temat

2011-12-25 17:45

Napisz opinię...O czym w ogóle mówimy??? Trochę się interesowałam przedszkolami prywatnymi - w wielu wypadkach jest to tylko pięknie ubrane w słowa, odpowiedni marketing - takie "blebleble". Niektórzy dają się nabrać na super wizje, i jeszcze za to płacą duże pieniądze! Wszystkie te zajecia dodatkowe bywają w przedszkolach państwowych, za niewielka opłatą. Często zatrudniani są w przedszkolach prywatnych osoby przypadkowe, które może skończyły studia, ale nie nadają się do pracy z dziećmi! Wiem, co mówię! Nie będę przytaczać, gdzie się dzieje niedobrze w prywatnym przedszkolu (mam na myśli 3 (!!!) placówki, które poznałam. I nie będę przestrzegać rodziców - sami muszą podejmowac decyzje...
Prawdą jest, że państwowe placówki podlegaja władzom oświatowym, które czuwaja nad właściwym działaniem. Pomijam fakt, że wielu rodziców zwyczajnie nie stać ani na "nianię", ani na prywatne przedszkole, żłobków nie ma...błędne koło...
Bulwersuje zachowanie władz Bytomia!!! Na zebraniu pokazali "klasę" - odnoszę wrażenie, że to CUD i niesamowite WYRÓŻNIENIE, że w ogóle zechcieli się zjawić na zebraniu! Może liczyli przed świętami na słabą frekwencję? Wybrali się do przedszkola i traktowali rodziców, jak ich dzieci... WSTYD!!! WSTYD!!! WSTYD!!!