Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Robert Strzała

/ #92 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

2012-10-03 11:02

#91: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

Co prawda miałem nie dyskutować z takimi wypowiedziami, ani się szarpać i brudów nie znoszę prać, ale wbrew pozorom - wiem, kim jesteś (nie rozumiem, czemu ze mną nie porozmawiasz - masz mój numer telefonu, mojego mejla - skoro nie chcesz pisać na forum; obiecuję, że to będzie rozmowa między nami; bo anonimowo to ja tu mogę wszystko powiedzieć).

Już ja dobrze wiem, komu i za co powinienem podziękować, więc bym bardzo prosił, aby mnie już nie pouczano i mówiono, kto jest dobry, a kto zły. Duży jestem i potrafię sam oceniać rzeczywistość. Poważnie.

A przerzucanie winy za wszystko na byłego dyektora nie zmieni rzeczywistości. No, weź - tak obiektywnie na to popatrz (nie tutaj na forum, w głowie i sama przed sobą). Przecież jesteś mądrą osobą.

A potem zaprzecz temu twierdzeniu: dało się inaczej. I NIKT by nie stracił.

Przede wszystkim zaś - czemu, nie popatrzysz na sprawę szerzej? Może jest to tak naprawdę przyczynek do dyskusji nad przepisami? Może SZTYWNE (bo nie mówię, że w ogóle) trzymanie się litery prawa i zastawianie się przepisami właśnie, nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem? Może wśród paragrafów, kodeksów i kart nauczyciela warto zwrócić czasem uwagę na inne aspekty?

No weź - tylko pomyśl.

Pozdrawiam