AKT WOLI NARODU

Krzysztof Puzyna
Autor petycji

/ #88 Ataki ad personam usuwam!

2013-02-14 01:26

Wszystko, co mogłem wyjaśnić z mojej strony jest w tekstach AWN, komunikatów i komentarzy. Typową metodą w systemie reprezentatywnym, parlamentarnym jest przywiązywanie poszczególnym osobom jakieś nadprzyrodzonej roli. Dlatego mamy kult jednostek, kastę celebrytów, zainteresowanie służb poszczególnymi, niby ważnymi ludźmi oraz ich molestowanie.

Ta taktyka w stosunku do AWN będzie miała na celu odwrócenie uwagi od tematu AKTU WOLI NARODU. Temat ten nie ma nic wspólnego z poszczególnymi osobnikami, także nie ma dużych relacji w stosunku do inicjatora AWN.
Zainteresowanie osobą inicjatora, jest na tym forum dowodem trollowania - można pisać przecież na pocztę prywatną. To jest forum dla ludzi podpisanych pod AWN, z wyłączeniem mojej osoby. Na wszystkie pytania odpowiedziałem jak potrafiłem. O reszcie zadecydują (lub nie) ludzie.

To forum nie jest przeznaczone do ataków osobistych ani na moją ani na inną osobę.

http://iddd.de/rys/centralnabazadanych.jpg...

Ludzie, którzy widzą problemy w pojedynczych osobach NIE rozumieją sensu WOLI NARODU – woli niezwiązanej z indywidualną pojedynczą wolą człowieka. WOLA NARODU to nie tylko wypadkowa członków NARODU POLSKIEGO to NOWA JAKOŚĆ!

Tej nowej jakości boją się służby próbujące utrzymać swój wpływ w kraju, dlatego cały dzień, były w tym miejscu próby ataków osoby odstawionej do molestowania - bym nie miał czasu na inne zajęcia. Osoba ta nie potrafiła sobie wyobrazić niehierarchicznego podejścia do rzeczywistości.

Ludzie powinni starać się poczuć, co to jest staropolskie wiecowanie, zbiorowe myślenie i referenda. Wtedy zaczną działać. Koncentracja na mojej osobie zamiast na propagowaniu AWN jest typowym, hierarchicznym odruchem. Jesteśmy, jako Polacy wszyscy wychowywani na niewolników, mających słuchać, a nie samodzielnie myśleć i działać.
Przykre to, ale początki zawsze są trudne.

Na całym świecie ośrodki demokracji bezpośredniej (DB) są przemilczywane w mediach głównego ścieku. Nawet w kulturze, DB jest przedstawiana tylko negatywnie.

Ośrodek DB przedstawiony negatywnie, jako Borg "We are the Borg" (Star Trek Enterprise)
Od 2 tysięcy lat od poematu Utopia jest to jedyny mi znany przykład twórczości kulturalnej na temat Demokracji Bezpośredniej, niestety negatywny. Na pozytywne produkcje kultury i sztuki musimy jeszcze poczekać.:)