AKT WOLI NARODU

K. P.

/ #102 ciekawy atak trolla w kontekście Unia angażuje trolli internetowych

2013-02-16 01:22

Nastąpił ciekawy atak trolla: najpierw podszył się on pod cudzego, znanego mi Nicka. Jak ja odpowiedziałem to zmienił tekst na psychola. Mamy do czynienia z zawodowym trollem, który chce pokazać, co potrafi.
O przyczynach ataku trolla tu odpowiednia informacja ze strony
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/eu/9845442/EU-to-set-up-euro-election-troll-patrol-to-tackle-Eurosceptic-surge.html


PL
Unia angażuje trolli internetowych aby zahamować wzrost wrogości przeciwko Unii przed wyborami do parlamentu UE.
Ze strachu przed rosnącą wrogością wobec Unii, Parlament Europejski zamierza wydać ponad 2 miliony £ na monitorowanie prasy oraz forów w poszukiwaniu debat z eurosceptykami przed i w trakcie przyszłorocznych wyborów.
------------------------------------
Poza tym Holandia mobilizuje przeciwko Euro, zamierzają przeprowadzić następne referendum przeciwko UE. To samo obiecuje Nigel Farage: wystąpienie z unii gdy zostanie prezydentem: Nigel Farage Unia to tylko bananowa republika z oddziałem reklamowym.


Info z podanej powyżej strony:
EN
EU to set up euro-election 'troll patrol' to tackle Eurosceptic surge
The European Parliament is to spend almost £2 million on press monitoring and trawling Eurosceptic debates on the internet for "trolls" with whom to debate in the run-up and during euro-elections next year amid fears that hostility to the EU is growing.
---------------