Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

Quoted post


Gość

#279

2013-10-26 10:26

Pozbądźmy sie jak najszybciej okupującego Polskę wrogiego rządu i syjoparlamentu! Musimy uwolnić się spod zaboru żydowskiego.

Nie jestem prawnikiem ale jestem Polką i zapoznalam sie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ , która w Polsce jest totalnie ignorowana a każdy jej Artykuł łamany!!
Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe.
http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
Jako akt prawny najwyzszego rzedu mówi:
Art. 99.
Wybrany do Sejmu moze byc obywatel polski majacy prawo wybierania, który najpózniej w dniu wyborów konczy 21 lat.
Wybrany do Senatu moze byc obywatel polski majacy prawo wybierania, który najpózniej w dniu wyborów konczy 30 lat.
Wybrana do Sejmu lub do Senatu nie moze byc osoba skazana prawomocnym wyrokiem na kare pozbawienia wolnosci za przestepstwo umyslne scigane z oskarzenia publicznego.
Art. 104.
Poslowie sa przedstawicielami Narodu. Nie wiaza ich instrukcje wyborców.
Przed rozpoczeciem sprawowania mandatu poslowie skladaja przed Sejmem nastepujace slubowanie:
"Uroczyscie slubuje rzetelnie i sumiennie wykonywac obowiazki wobec Narodu, strzec suwerennosci i interesów Panstwa, czynic wszystko dla pomyslnosci Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegac Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej."
Slubowanie moze byc zlozone z dodaniem zdania "Tak mi dopomóz Bóg".
Odmowa zlozenia slubowania oznacza zrzeczenie sie mandatu.
Art. 151.
Prezes Rady Ministrów, wiceprezesi Rady Ministrów i ministrowie skladaja wobec Prezydenta Rzeczypospolitej nastepujaca przysiege:

"Obejmujac urzad Prezesa Rady Ministrów (wiceprezesa Rady Ministrów, ministra), uroczyscie przysiegam, ze dochowam wierności postanowieniom Konstytucji i innym prawom Rzeczypospolitej Polskiej, a dobro Ojczyzny oraz pomyslnosc obywateli beda dla mnie zawsze najwyzszym nakazem."
Konstytucja Polska wyraznie mówi ze w sklad rzadu wchodza Polacy wiec co robia
te wszystkie szumowiny:anglo-parchy ,potomek wermachtowca ,kryminalisci i cala ta przestepcza banda!!!!, WRÓG WEWNETRZNY JEST GORSZY BO ZAKLAMANY I PODSTEPNY!!!ONI ZAWSZE BEDA DZIALAC NA SZKODE POLSKI I POLAKÓW NIE MIEJMY CO DO TEGO ZLUDZEN.Czy ktos moze mi wytlumaczyc czy np.niejaki rostowski,(ur. 30 kwietnia 1951 w Londynie) wnuk Jakuba Rothfelda ma prawo obejmowac najbardziej strategiczne w Polsce stanowisko min.finansów.Czy to zgodne z Konstytucja???.Bo jak to Aaron Szechter (Michnik) powiedzial w telewizji australijskiej, gdzie wystapil w jarmulce, ze Zydzi w Polsce przygotowuja ekspansje i moga ja zrealizowac, gdyz Polacy to stado tępych baranów.

Odpowiedzi

KLARA

#287 Re:

2013-10-28 18:28:27

#279: -

Zgadzam się w zupełności. Polską mają rządzić polacy z dziada pradziada, a nie z żyda czy żydówki, bo tacy nigdy nie będą pracować dla rozkwitu Polski tylko dla własnych interesów i zysków. Nie powinni też zajmować kierowniczych stanowisk w instytucjach Oświaty i Kultury, bo zawsze będą wspierać swoich powinowatych, a polskie talenty będą niszczyć i spychać na margines. Znam to z własnego doświadczenia.

oserwator

#309 Re:

2013-12-26 12:18:50

#279: -

Żyje w tym kraju ponad 65 lat i przestrzegał bym przed zbytnim zaufaniem komu kolwiek .Za pewne pamiętacie Kluzik Rostkowską PIS wolna polska, i co lepiej  cztery lata z kasą niż obicane zmiany   .Wtym biznesie liczy się wyłącznie kasa , a pomyślność ojczyzny-------  to dorze sprzedające się slogany w które wieżą naiwni.Pozdrawiam miłych ŚWIĄT  ŻYCZĘ