Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Janusz Krowodrzański

#23 A zbrodnie Hamasu?

2014-08-01 23:31

Widzę,że na tej stronie można pisać tylko i wyłącznie o zbrodniach Izraela wobec Palestyńczyków,a już w żadnym razie o zbrodniach terrorystów z Hamasu wobec Izraelczyków. Nie jestem ani Żydem ani anty czy filo-semitą, ale oburzają mnie kłamstwa i przemilczenia i niedopuszczanie innych opinii w tej sprawie. Mój wczorajszy wpis został zablokowany, bo ośmieliłem się przypomnieć takie fakty,jak to,że Palestyńczycy w Strefie Gazy po dojściu do głosu Hamasu zerwali wszelkie porozumienia z Izraelem i zaczęli go ostrzeliwać rakietami i usiłują atakować podziemnymi tunelami wykopanymi specjalnie w tym celu. Reakcje Izraela znacznie lepiej uzbrojonego,a także posiadającego tzw. żelazną kopułę niszczącą w locie atakujące go rakiety (przez co Izrael ponosi znacznie mniejsze straty od Palestyńczyków) nazywa się agresją Izraela na bezbronnych Palestyńczyków,a zwłaszcza na ludność cywilną. A jak nazwać tę podłą,tchórzliwą i zbrodniczą taktykę Hamasu,że wyrzutnie rakietowe umieszcza w szpitalach, szkołach,żłobkach,żeby było więcej niewinnych ofiar? To Hamas nie chce zaprzestać atakowania Izraela powodując jego reakcję obronną,co skutkuje wielką ilością ofiar w Strefie Gazy. Hamas zaślepiony nienawiścią do Żydów głoszący,że państwo izraelskie należy zniszczyć, powoduje takie ogromne cierpienia Palestyńczyków. I przez to Hamas popełnia wielką zbrodnię na swoim narodzie nie chcąc zaprzestać ataków wywołujących jako reakcję takie cierpienia. Izrael odstąpił część swojego terytorium,by mogła powstać Autonomia Palestyńska,ale częste ataki terrorystyczne na Żydów spowodowały konieczność zbudowania muru granicznego na Zachodnim Brzegu Jordanu. A może to żydowscy terroryści atakowali biednych Palestyńczyków?
Chyba niepotrzebnie się rozpisałem,bo i tak islamska cenzura tego wpisu nie dopuści do opublikowania.

Odpowiedzi

Waldemar

#25 Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-02 21:04:01

#23: Janusz Krowodrzański - A zbrodnie Hamasu? 

Skoro Hamas to organizacja terrorystyczna, atakująca Izrael, to w takim razie musimy potępić zbrodnie Armii Krajowej wobec Niemiec podczas II wojny, tak jak zbrodnie USA wobec Japonii. Trzeba rozliczyć AK za każdy wysadzony pociąg i każdego zabitego Niemca podczas wojny. Pochwalić natomiast należy bombardowanie miast przez Niemców i wysyłanie ludzi do obozów koncentracyjnych. Skoro Hamas jest organizacją terrorystyczna atakująca Izrael, to Armia, Krajowa, USA, Wielka Brytania i Francja to też terroryści, bo bombardowali niemieckie miasta. Izrael robi dokładnie to samo, co Niemcy robili w Polsce, we Francji i Związku Radzieckim - po prostu okupuje Palestynę, a Hamas robi dokładnie to, co robiła AK i ruch oporu we Francji i partyzantka w ZSRR - walczy okupantem.

 

re_varn

#61 Re: A zbrodnie Hamasu?

2014-08-27 23:46:57

#23: Janusz Krowodrzański - A zbrodnie Hamasu? 

Janusz. Nie masz racji broniąc tu IzraHELL-a. Agresja syjonistów izraHELLskich jest bezsprzeczna a ich ludobójstwo porównywalne ze stalinizmem i hitleryzmem a wykorzystanie technologii wprost dostarczanych z USA gwarantuje szczególne okrucieństwo.

Korzenie HAMASU leżą w IzraHELL-u, nie zapominaj o tym.

To IzraHELL utworzył i od lat finansował HAMAS w celu dokonywania ludobójstwa pod fałszywą flagą. IzraHELL i izraHELLscy syjoniści to SYNAGOGA SZATANA.

Poszukaj i poszerz swoje horyzonty.
Niech tez inni Ci co nie wiedzą, niech poszerzą swoje horyzonty.