Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#26

2014-08-02 21:17

Do Krowodrzańskiego: - Tak samo jak winisz Hamas za atakowanie żydów z pewnością winisz Aliantów za to, że nie chcieli pertraktować z Hitlerem i bombardowali niemieckie miasta. Oczywiście potępiasz Powstańców Warszawskich za to, że zaatakowali Niemców. - No cóż terroryści z Palestyny atakują biednych żydów, tak samo jak polscy, angielscy i francuscy terroryści atakowali BIEDNYCH NIEMCÓW. Izrael wytyczył Autonomię Palestyńską, tak samo jak Niemcy wytyczyli Generalne Gubernatorstwo, więc dlaczego Polacy zaślepieni nienawiścią do Niemców powodowali tak wielkie cierpienia Polaków podczas wojny.

Odpowiedzi

Janusz Krowodrzański

#28 Re:

2014-08-04 11:42:27

#26: Waldemar -  

 Kompletnie niczego nie zrozumiałeś z mojej prostej odpowiedzi (może przeczytaj ją sobie jeszcze raz) i nadal upierasz się przy swojej obłędnej teorii terroryzmu. Mogę to wytłumaczyć jedynie baaardzo młodym wiekiem i  nieznajomością najnowszych dziejów Polski i Europy.

J.Krowodrzański

#31 Re:

2014-08-04 13:09:48

#26: Waldemar -  

 Nie ma sensu prowadzić z tobą dalszej dyskusji, bo jeszcze dowiedziałbym się od ciebie,że to Polacy rozpętali II Wojnę Światową i popełnili ogrom zbrodni wojennych na Niemcach (m.in. masowe egzekucje,obozy koncentracyjne i t.d.),a Alianci zrujnowali niemal całą Europę, nie wiadomo dlaczego. Dowiedziałbym się także o pokojowych działaniach muzumańskich tzw. "bojowników" z Hamasu i o żydowskich terrorystach (podobnych do tych z AK). Wolę więc pozostać przy swojej wiedzy o tych sprawach,którą czerpię ze  znanej powszechnie historii i aktualnych doniesień medialnych (nie tyko polskich). A ty nadal rozczytuj się w literaturze  antysemickiej rodem z Bliskiego Wschodu i antypolskiej głównie z Niemiec.

Nie wiem czy zauważyłeś,iż zaraz na początku naszej polemiki oświadczyłem,że nie jestem Żydem ( w j.polskim pisze się nazwę narodowości - nie wyznania! - z dużej litery) ani anty czy filo semitą - jeśli rozumiesz co to znaczy. I nadal zachęcam cię do ponownewgo przeczytania moich wpisów, bo całkowicie je ignorujesz, albo nie możesz zrozumieć ich prostej treści.