Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

J.Krowodrzański

#76 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 20:38

#75: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Czy ty czytałeś te pierdoły,które tu wklejasz? Przecież one wystawiają ci świadectwo wybitnie matołowatego, prymitywnego  hejtera. Ale prawdziwi hejtrzy są znacznie integetniejsi i nie kompromitują się takimi kretyńskimi wpisami. Zaraz mi odpiszesz,że to ja jestem hejterm, bo nienawidzę Biedne Palestyńskie Dzieci. No to kompromituj się dalej swoim prymitywizmem mentalnym.

Odpowiedzi

J.Krowodrzański

#77 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 20:47:13

wentaności Żyda#76: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Waldi,Mój Jedyny w Swoim Rodzaju! Zapomniałem się podpisać nadanymi mi przez ciebie ksywami:

Siewca Zła

Nazista

Pałający Nienawiścią do Ludzi

Popierający Mordowanie Niewinnch Niemowląt

Katolik o Mentalności Żyda

- wystarczy? Bo nie pamiętam reszty. Ale chyba jesteś usatysfakcjonowany ?

 

Waldemar

#79 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-09-01 19:11:02

#76: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Od kilkudziesięciu lat słyszę od żydów i ich popleczników w szkole, w pracy, w urzędach, w sejmie i w rządzie , że jak ktoś ma inne zdanie, jak wszechwiedzący naród przeklęty, to jest matołem, więc ty krowodrzański nie zabłysnąłeś niczym nowym; - wpisujesz się w stare schematy, że nie-żydzi są tylko bydłem, które musi bezwarunkowo popierać żydów. Ale cieszy mnie to, że nie mając innych argumentów, jedyną rzeczą jaką potrafisz jest zarzucanie mi niedorozwinięcia psychicznego.