Protest przeciwko traktowaniu pasażerów linii kolejowej Łódź-Wawa

Quoted post


Gość

#138

2014-09-02 10:01

Ja wysłałam do Intercity skargę/ prośbę o wprowadzenie honorowania biletów Przewozów Regionalnych  (i odwrotnie) na trasie Łódź-Skierniewice i otrzymałam od Intercity odpowiedź, że mogę jeździć KM lub busami do Wawy! i że przecież przebudowują dworce.

"...odpowiadając na Pani wiadomość uprzejmie informuję, że w chwili obecnej zakres prac modernizacyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury kolejowej na linii kolejowej nr 1 dotyczy wielu lokalizacji, w szczególności przebudowy stacji kolejowych. Powyższe skutkuje istotnymi odchyleniami rozkładu jazdy w stosunku do rozkładu zaplanowanego pierwotnie przez "PKP Intercity" S.A. Nadmieniam, że z punktu widzenia Spółki jako przewoźnika zrozumiałym jest, iż rozwiązaniem optymalnym byłoby zwiększenie liczby uruchamianych połączeń kolejowych, jednakże w chwili obecnej jest to uzależnione od w/w prac modernizacyjnych. 

Jednocześnie pragnę zauważyć, że mając na względzie potrzeby zapewnienia maksymalnej dostępności połączeń Spółka w ramach podjętych działań:

a) wprowadziła wzajemne honorowanie biletów ze Spółką "Koleje Mazowieckie - KM",

b) od dnia 1 września br. uruchamia uzupełniające połączenia autobusowe w porannym szczycie przewozowym ze Skierniewic i Żyrardowa do Warszawy, jak również w kierunku odwrotnym w godzinach popołudniowych. "

Odpowiedzi

Tomasz Miodek
Autor petycji

#139 Re:

2014-09-02 11:01:04

#138: -  

 Możesz podesłać mi na PW maila do siebie? Odpiszę i prosiłbym o przesłanie skanu odpowiedzi.

Oni chyba już nie czytają, co my do nich piszemy. Albo ktoś tam nie rozumie słowa pisanego.