Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post


Gość

#84

2014-09-03 08:41

A gdzież to jest ta twoja ojczysta kraina czyli Prusy? Tam gdzie zamieszkują prusaki czyli karaluchy?

Odpowiedzi

Adam Grot

#85 Re:

2014-09-03 09:21:34

#84: -  

 Właśnie poczytałem sobie te wszystkie wpisy związane  - o ironio losu! - z petycją w sprawie Strefy Gazy. Nie jestem po żadnej ze stron: zarówno islam,jak i judaizm są dla mnie obcymi, niezrozumiałymi religiami,a ich wyznawców (zwłaszcza islamistów) uważam za niebezpiecznych fanatyków. Konflikt w  Strefie Gazy nie jest moim problemem i nie zamierzam żadnej ze stron bronić albo potępiać, jak to robią zacietrzewieni dyskutanci na tej stronie. Ale uderza mnie jedno: pewien "dyskutant" o nicku Waldemar od początku nie widzi jak jest ośmieszany przez innych,którzy podjęli z nim polemikę. Brnie  dalej powtarzając  z uporem maniaka swoje tezy o porównywaniu II Wojny Światowej do sytuacji w Gazie, a jako argumentów używając wciąż tych samych inwektyw. Nie widzi,że odpowiedzi na jego ataki są kwitowane ironicznymi kpinkami, zresztą dosyć celnymi. "Kończ,waść,wstydu oszczędź (sobie)!" -  chciałoby się powiedzieć za klasykiem.

Wademar

#86 Re:

2014-09-04 19:33:09

#84: -  

Odsyłam nieuku do podręcznika geografii z podstawówki - tam się dowiesz gdzie są Prusy. A Prusacy, podobnie jak karaluchy mają się dobrze (w przeciwieństwie do obecnych "gospodarzy" ziem pruskich). Jak zawitasz kiedyś do starego Krzyżackiego Marienburg'a, to się dowiesz jak żyją Prusacy. Zanim zacznie pisać publicznie, to skończ szkołę podstawową, bo jesteś kompletnym nieukiem; - mieszkańcy Prus, to Prusacy, a nie Prusaki analfabeto.