Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Klaudyna Molendowska

#106

2014-09-06 23:05

Dawno już nie czytałam czegoś równie idiotycznego: na stronie z petycją w sprawie wojny w Strefie Gazy jakiś oszołom rozpisuje się maniakalnie o swoim nacjonaliżmie,antysemityzmie i antypolonizmie kreując się na jakiegoś, szlachetnego Prusaka,bo wg. niego w Polsce istnieją jeszcze  Prusy. To jest gorzej,niż śmieszne. Jestem z wojew.Warmińsko-Mazurskiego i te głupoty o Prusakach zrównanych przez tego "Prusaka" ze Ślązakami,,Kaszubami czy innymi Góralami Podhalańskimi lub Żywieckimi - brzmią tak kretyńsko groteskowo,że można je tylko skwitować uśmieszkiemj politowania. Człowieku! opamiętaj się,jesteś na publicznym  forum i różni ludzie to czytają.

Odpowiedzi

Waldemar

#107 Re:

2014-09-07 10:25:03

#106: Klaudyna Molendowska -  

Mam nadzieję, że równie szeroko jak ty uśmiechają się Polacy na Litwie, którym właśnie zakazano pisowni polsko brzmiących nazwisk. No cóż. Polacy szydzą ze Ślązaków, Kaszubów, Mazurów, czy "Prusaków", a Litwini i Niemcy z Polaczków. To że jesteś z terenu historycznych Prus nie oznacza wcale, że mieszkali tam twoi potomkowie, bo gdyby tak był, to nie szydziłabyś ze swojej własnej rodziny i tradycji narodowych. Polka o mentalności Kalego. - Gdy Polacy dyskryminują i wyśmiewają Prusów i Mazurów, to dobrze, ale gdy Litwini dyskryminują Polaków, to wielka wrzawa o to, że się Polaków źle traktuje Tak jak Polacy poniżają mniejszości narodowe w Polsce, tak inne narody poniżają Polaków w swoich krajach. Być może Prusowie nie są szlachetni, ale polaczkowie zagranicą też do szlachetnych nie należą i Niderlandczycy dobrze pamiętają Polaczka złodziejaszka, który za MP3 za marne kilka Euro zamordował na dworcu Niderlandczyka. Widzisz Polaczko, tak jak ty wyśmiewasz mnie wyzywając od Prusaków, tak ja drwię z Polaczków Złodziejaszków, z których śmieje się cała Europa. Zresztą nikt w Europie nie spodziewa się tego, że Polaczkowie przestaną poniżać mniejszości narodowe zamieszkujące obecną Polskę.