Protest przeciwko traktowaniu pasażerów linii kolejowej Łódź-Wawa

Quoted post

Tomasz Miodek
Autor petycji

#199 Re: stanowisko prezesa UTK a rzeczywistość

2014-11-04 07:47

#198: urban - stanowisko prezesa UTK a rzeczywistość 

Na dniach przygotuję odpowiednie pismo do UTK. Oczywiście informacja na ten temat się tu pojawi.

Odpowiedź była z IC czy od innego przewoźnika? Jeśli z IC to treść znam, jeśli od innego, to przydałby mi się skan odpowiedzi.

Dziś odbędzie się spotkanie w KM. Mamy zamiar przedstawić nasze stanowisko odnośnie cen biletów. Niestety ja nie będę w stanie uczestniczyć, ale grupa aktywnych osób jest całkiem spora.

Mam dwa pytania:

1. czy jesteście na grupie FB Dynamiczny Rozkład Jazdy Łódź - Warszawa? Jeśli tak, skontaktujcie się proszę ze mną na FB. Jeśli nie, ale jesteście na FB, zachęcam do zapisania.

2. Mam zamiar uruchomić dział Forum na stronie http://kolej.miodek.net. Co o tym myślicie?

Odpowiedzi

urban

#200 Re: Re: stanowisko prezesa UTK a rzeczywistość

2014-11-04 09:50:53

#199: Tomasz Miodek - Re: stanowisko prezesa UTK a rzeczywistość 

 Ta odpowiedź to z Intercity więc Ci nie pomogę. Z chęcią czekam na jakieś zaostrzanie protestu. Forum by było chyba ok choć z tego co widze to ludzie powoli odpuszczają bo widzą że i tak nie ma to sensu - nic sie fizycznie nie poprawi póki nie skończą sie remonty. Kto chce coś napisać zrobi to tutaj także więc moim zdaniem kolejne forum stworzy rozmyte widmo pasażerów którzy nie bedą wiedzieć gdzie pisać. Ale to tylko moja opinia