ws. zawetowania projektu ustawy o zawodzie fizjoterapeuty z dn. 2

Quoted post

gość

#42 NIE DLA USTAWY ZAPROPONOW​ANEJ PRZEZ PTF

2014-12-02 22:21

Witam,wysłałam e-maile do przedstawicieli PTF

  o treści

 Wyrażam kategoryczny sprzeciw proponowanemu przez PTF projektowi ustawy o zawodzie fizjoterapeuty. Uważam, że służy on jedynie zaspokojeniu interesów wąskiej grupie osób związanych z Państwa organizacją! Na pewno proponowane przez PTF pomysły nie służą poprawie sytuacji zawodowej polskich fizjoterapeutów, nie przyczynią się również do zmniejszenia kolejek na fizjoterapię!

Kategorycznie odradzam wszystkim moim kolegom/koleżankom po fachu wstępowania do PTF! 

 

i oto jaką odpowiedź  otrzymałam

Witam,

wyrażam kategoryczny sprzecim przeciw Pani sprzeciwowi.

Jako mgr rehabilitacji/fizjoterapii nie zgadzam się aby technik fizjoterapii miał takie same uprawnienia jak mgr fizjoterapii

Nie zgadzam się aby nadal panował chaos i nasz zawód nie był ujęty w jednolite ramy organizacyjne i prawne.

Jestem za tym aby specjalista fizjoterapii po odbyciu specjalizacji i zdaniu egzaminu państwowego  zarabiał godne pieniądze i był pożądaną osoba w systemie ochrony zdrowia, był poszukiwany przez pracodawców i był równym partnerem w dyskusji z lekarzem, tak jak ma to miejsce teraz w przypadku osób, które ten tytuł zdobyły.

z poważaniem

Marek Wiecheć

to jest walka z wiatrakami przykre ale prawdziwe tak dziać może się tylko w Polsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedzi

ethanhunt

#48 Re: NIE DLA USTAWY ZAPROPONOW​ANEJ PRZEZ PTF

2014-12-03 22:49:43

#42: gość - NIE DLA USTAWY ZAPROPONOW​ANEJ PRZEZ PTF 

 Z całym szacunkiem , ale dokument świadczący o rzekomych kwalifikacjach wydany przez państwo, które prawidłowo wyborów nie potrafi zorganizować jest dla mnie mniej wart niż opinie z googla.