List otwarty do społeczności naukowej i Polskiej Akademii Nauk

Quoted post

Manteuffel

#51 Panie i Panowie z INE

2015-03-17 12:44

Kradliście. Tego inaczej nazwać nie można. Wiem o waszej działalności politycznej, o chodzeniu po prośbie do pewnego posła PiS i "tajnych naradach" jak tu by się prof. Wójcika pozbyć. Wiem też o umowach "na córkę", na jej partnera (jako rzekomo osobę obcą), o opiniach pracowników Instytutu lub osób, którym załatwiało się umowy-zlecenia z INE na poważne sumy, dostarczanych Radzie Kuratorów jako rzekomo "bezstronne stanowiska" w kwestiach gospodarki finansowej i dorobku naukowego INE. Prof. Wójcik dostanie robotę na Zachodzie i to bez problemu. Was nie przyjęliby nawet do prywatnego banku na Zachodnim Brzegu, choć jeśli chodzi o "kreatywną księgowość" to szefostwo Zachodniego Brzegu mogłoby się od was dużo nauczyć. Kilku z was ma mentalność kiboli i podobne zachowania. Ale uważajcie. Została wam już tylko Polska, bo na Zachodzie jesteście spaleni.

Odpowiedzi

mazm

#60 Re: Panie i Panowie z INE

2015-03-17 14:24:38

#51: Manteuffel - Panie i Panowie z INE Wójcik dostanie robotę na Zachodzie i to bez problemu

 Czyżby? nie była bym tego taka pewna.


Gość

#81 Re: Panie i Panowie z INE

2015-03-17 17:59:32

#51: Manteuffel - Panie i Panowie z INE 

 Jak rozumiem to jest oficjalne stanowisko dyrekcji?

A Kuku ;)

#143 Re: Panie i Panowie z INE

2015-03-18 16:44:32

#51: Manteuffel - Panie i Panowie z INE Kradliście. Tego inaczej nazwać nie można. Wiem o waszej działalności politycznej, o chodzeniu po prośbie do pewnego posła PiS

 Mocne słowa. Ale znowu winny jest PIS?

Pls litości ... :(

Na szczęście najnowsze sondaże przynoszą dobre wiadmości - Piersi wyżej niż Ogórek !

abcdef

Z naturą nie wygrasz :)


Gość

#278 Re: Panie i Panowie z INE

2015-03-20 16:05:20

#51: Manteuffel - Panie i Panowie z INE 

 Pod petycją Wójcik jedzi ena zachód to bym się podpisała.