Absolwenci sprzeciwiają się obecności ONR w Małachowiance

Quoted post


Gość

#9 Re: Re: Re: Re:

2016-03-24 18:05

#7: - Re: Re: Re:  

 Witam serdecznie,

jako absolwent Małachowianki i członek KOD Płock, zdecydowany przeciwnik szerzeniu mowy nienawiści jestem wielce zainteresowany tym tematem. 

Pragnę również podzielić się z Państwem informacjami dotyczącymi zarządem nad aulą oraz muzeum, jakie powstało w podziemiach Małachowianki. Mianowicie z informacji do jakich mi udało się dotrzeć wynika, iż po rewitalizacji auli oraz muzeum zarząd nad tymi konretnymi pomieszczeniami przeszedł z rąk Dyrektora Małachowianki na rzecz Urzędu Miasta. Na auli oraz w muzeum mogą być organizowane spotkania niezależnie od zgody bądź jej braku Dyrektora Małachowianki ( w okresie co najmniej 5 lat ). 

W związku z powyższym nadal uważam, iż petycja powinna zostać rozszerzona o osoby odpowiedzialne za organizację tego wydarzenia z ramienia Urzędu Miasta.

Niezależnie jednak od powyższego, pragnę potwierdzić ( już ostatecznie ) swój podpis pod petycją. Niezależnie czy Pani Dyrektor organizowała to wydarzenie czy też nie, jej spoufalanie się z ONR, nie wyrażenie żadnej formy sprzeciwu, jest w mojej ocenie niezwykle szkodliwe. Oczekuję od Dyrektora każdej szkoły w Polsce, iż będzie stał na straży tolerancji, wolności, równości, a tego Pani Dyrektor w tej konkretnej sytuacji nie uczyniła.

 

Pozdrawiam i cieszę sie, iż przygotowali Państwo tą petycję.

Dawid Walczak

Odpowiedzi


Gość

#10 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-03-24 18:27:42

#9: - Re: Re: Re: Re:  

 Panie Dawidzie,

zatem nie usuwam wpisu. Planowaliśmy skierować petycję takze do wiadomości Prezydenta Miasta, jako przedstawiciela samorządu sprawującego nadzór nad Szkołą i Dyrekcją.

 

Joanna Paśnik