PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

ptasiek

#682 Re: Re: Re:

2011-12-01 03:22

#680: - Re: Re:

zacytuj artykułu, bo mi sie nie chce po raz kolejny

ja tez tak moge art.66. ust2 i 567 ust 1: art 20,15, 99,65,000001 to nie wszystkie!! Większość z nich stwierdza, że ludzie pozbawieni przewodnictwa pomiedzy uszami i nie udowodnią kontaktu z rzeczywistością zostaną odłączeni od zasilania Matrix - to mają być twoje argumenty

Może jednak zacytujesz artykuły???

Odpowiedzi

wystraszony

#683 Re: Re: Re: Re:

2011-12-01 03:25:45

#682: ptasiek - Re: Re: Re:

Wierzę w teorie spiskowe, Matrix sie podpisał. Moż to jest prawda? Może włączyli harpa!

nadzieja

#689 Re: Re: Re: Re:

2011-12-01 03:55:36

#682: ptasiek - Re: Re: Re:  

 Mam to w głowie. Kłamiesz "Ptasiek" i jutro jak wybiorę te artykuły, o których mówiłem, wraz z komentarzem, zacytuję i przestań ściemniać polskiemu społeczeństwu, a szczególnie właścicielom ziemi, która ma pójść na zatracenie. Nie mówisz im dokąd mają pójść jak ich koncern wywłaszczy, chociaż już przytoczono ten artukuł, że mogą żądać wykupu ich ziemi. To już się dzieję. Wchodzą na czyjąś ziemię i prowadzą badania, a policja straszy właściecieli JAK KOMORNIK, że MUSZĄ  im ją udostępnić!!! i ich wpuścić. Przecież ONI działają dla WŁASNEGO ZYSKU, a nie dla bezpieczeństwa energetycznego Polskich obywateli. Sprzedałeś "ptasiek" i polskie złoża i polską ZIEMIĘ za mniej niż 100 srebrników!!!! oczywiście dla nas, Polaków, ile wziołeś? - tylko TY o tym wiesz i reszta z PIG, PGNIG, Ministerstwa Skarbu, Ministertstwa Środowiska, itd. Naród dał się okraść już wiele razy, tym razem POWIE NIE "PTASIEK"!!!