PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

mocnynarek !

#963 Mam problem z odpowiedzią dla @ptasiek

2011-12-07 09:28

#911: ptasiek - Re: Coś nie tak i nuuuudno ?

Nie wiem czy @ptasiek oczekuje na wyjaśnienie wszystkich Jego domysłów i wymysłów czy mogę sobie wybrać te ciekawsze. Nie chcę być znowu fałszywie oskarżany o manipulacje, podsycanie strachu wśród ludzi i ferowanie wyroków.

Pewną trudnośc sprawia też, że nie skorzystał On z dostępnej (nie przypadkiem) opcji "edytuj" i poszadkował swoje "racje" na kilka kolejnych postów (w jednej wszakże odpowiedzi).

Przyznam, że rada w stylu; spieprzaj dziadu byłaby mi niemiłą, jednak pasowałaby do całości i usprawiedliwienie dała dla zajęcia się bardziej pożytecznym działaniem.

Odpowiedzi

ptasiek

#970 Re: Mam problem z odpowiedzią dla @ptasiek

2011-12-07 11:05:06

#963: mocnynarek ! - Mam problem z odpowiedzią dla @ptasiek

czemu znowu manipulujesz ludźmi panie - "Nie wiem czy @ptasiek oczekuje na wyjaśnienie wszystkich Jego domysłów i wymysłów czy mogę sobie wybrać te ciekawsze."

Jak pan nie chcesz być posądzany o manipulacje to tego nie rób - czy ja przedstawiam domysły i czekam na wyjaśnienie jak pan to ująłeś czy sam wyjaśniam ludziom jak jest na prawdę.

Ale pan dalej twierdzisz, że czekam na wyjaśnienie domysłów. Pan coś ma nie tak z tym między uszami, czy problem z czytaniem?

I panie ja w odróżnieniu od pana znam się na temacie, więc jak taki dyletant jak ty miałby cokolwiek mi wyjaśniać? Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i nie grzesz więcej!