Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post

Robert K.

#2 Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 08:52

Kompletnie nie rozumiem tej bzdurnej petycji. Zmurszałe relikty poprzedniego systemu należy jak najszybciej ścinać u podstawy, żeby groźna infekcja nie rozprzestrzeniała się za bardzo. Cieszę się, że po tylu latach wreszcie się to uskutecznia. Jeżeli ktoś jest prawdziwym Polakiem to na pewno się ze mną zgodzi. Czas dać szansę nowym pokoleniom, otwartym na ludzi, na Europę, na nowe pomysły i przede wszystkim na nową technologię. W dzisiejszych czasach, pędzących cała naprzód bez hamulców nie ma sensu patrzenie wstecz i obsadzanie stanowisk ludźmi starej daty. A zwłaszcza w oświacie! Błagam, porzućcie egoizm i zamiast o swojej wygodzie i irracjonalnych przyzwyczajeniach pomyślcie o dzieciach, bo to one są naszą przyszłością, a nie pan R. Strzała.

Pozdrawiam - uczeń "plastyka".

Odpowiedzi

jola

#4 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 10:10:59

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Ale mnie ubawiłeś :) Troszkę ślepakami strzelasz uczniu. Widocznie nie masz bladego pojęcia jakim człowiekiem i pedagogiem jest pan Strzała.

Alicja D-C

#7 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 10:57:10

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Chłopcze jesteś mocno pieprznięty...'uczeń plastyka'? naprawde? Twoj ułomny post brzmi jak goscia w czystych glanach który lubi krzyczec o hitlerze...Nie mów o 'prawdziwych' Polakach bo po pierwsze nie masz o tym zielonego pojęcia, po drugie chodzi tu o coś znacznie więcej...WTF z tym człowiekem starej daty? Strzała to młody facet, który jako jedyny potrafił trafić do każdego. Poza tym jest bardzo ważny dla tej szkoły choćby dlatego, że sam jest artystą...jednak co ty Roberciku możesz o tym wiedzieć...

Jesli ty jestes tym ' nowym pokoleniem' to naprawdę zastanwiam się, co zostanie z PL już niedlugo.


Gość

#12 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 11:59:02

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Proszę rozwiń wątek "prawdziwego polaka"

gav

#15 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 12:06:52

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

DOKŁADNIE po 20 latach czas wreszcie ostatecznie wywietrzyć soviet mental. dekomunizacja, deubekizacja i pozbycie się czerwonego kolesiostwa u szczytu władz to nasz priorytet ku lpeszej OJczyźnie!!!
aga

#21 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 12:40:31

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

Wnioskując po Twoim wpisie nie miałeś okazji uczęszczać na lekcje R.Strzały. Do czego Ty właściwie zmierzasz odwołując się do polskośći? Nie zgadzam sie z Tobą więc najwyraźniej nie jest prawdziwym Polakiem.

Polka, absolwentka "Plastyka"

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-09-25 14:04:08


bub

#41 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-09-25 19:38:22

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

NO włąśnie sam napisałeś "Czas dać szansę nowym pokoleniom, otwartym na ludzi, na Europę, na nowe pomysły i przede wszystkim na nową technologię" I właśnie taki jest Strzała Panie Patrioto! Troche trzeba sie czasem zastanowić zanim zacznie się pisać, ja go dobrze znałam i mam ogromne porównanie, zgodzić się z tym zdecydowanie nie MOGĘ!

Mich

#87 Nie jesteś uczniem plastyka ,Ta nietrafna wypowiedź zdradziła cie :)

2012-10-01 18:26:28

woytas2012

#111 Re: Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

2012-12-04 18:56:11

#2: Robert K. - Petycja powinna czym prędzej wylądować w koszu.

A Pan Panie K. puknij się Pan w czoło, bo dopóki młodzież będzie kształcona przez przestarzałych "profesorków" bez tytułu prof. to dzisiejsza młodzież będzie miała gdzieś polską literature, historie i wiele innych przedmiotów... , a Pan R. Strzała jest doskonałym pedagogiem i młodzież go rozumie i ma niezłe wyniki, więc niech sie Pan Szanowny zastanowi co Pan pisze i" pomyśli o dzieciach, bo to one są naszą przyszłościa", i nie ma w tej sprawie ani kwanta egoizmu. A ta nowa dyrektorka szybciej zdymisjonuje ,niż sie Panu wydaje, bo ja np. nie chciałbym pracować w szkole, gdzie na dzieńdobry wytykają mnie palcami, albo popełni samobójstwo....