Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post

Gość

#56 Re: Żenujący protest leniuchów.

2012-09-26 19:11

#53: - Żenujący protest leniuchów.

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Jedyna różnica między nauczaniem pana Roberta, a innymi nauczycielami, to fakt, że można było się o wiele mniej uczyć - u tego pierwszego! Oczywiście, większość jego uczniów, będzie go popierać, przecież kto nie lubi mieć luzu na lekcji, na której można pogadać, zamiast stresować się przed pytaniem i faktycznym sprawdzaniem wiedzy..? Byłam jego uczennicą, jednak nie jestem ślepo zapatrzona w jego 'wspaniały' sposób nauczania. Nie przecze, jest miłym, oryginalnym człowiekiem, ale nie stawiajmy go na piedestale ponieważ ma luźny stosunek do prowadzenia lekcji i koleżeński stosunek do uczniów. Znam wielu lepszych polonistów, którzy aby zaimponować uczniom nie muszą być luzackimi artystami palącymi i rozmawiającymi na 'nietypowe' tematy z uczniami. Czasem nauczyciel powinien pozostać nauczycielem, a nie kumplem.
Trochę obiektywizmu, zamiast obrażania siebie nawzajem.

Odpowiedzi

woytas2012

#115 Re: Re: Żenujący protest leniuchów.

2012-12-04 19:37:40

#56: Gość - Re: Żenujący protest leniuchów.

To zapraszam na nudne lekcje języka polskiego , które prowadziła np. Pani G..ek w I LO (kiedyś im. Zawadzkiego) , to może zrozumiesz czym jest przekaz i kontakt z młodzieżą, a poza tym, ten kto chce się uczyć, będzie to robić, ten kto na to nie ma ochoty pójdzie po streszczenia lektur i napisze kilometry ściąg.... I tak mam wątpliwość czy zrozumiesz to co piszę.... Przykre, ale prawdziwe....