Petycja ws. decyzji o zwolnieniu Roberta Strzały

Quoted post

Uczennica nie z "plastyka"

#80 Re: Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

2012-09-29 19:51

#79: Zdegustowana zaślepionymi. - Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

Na pewno tego nie wiesz czy udajesz, że nie znasz realiów, w jakich się owo "nieprzedłużenie" odbyło?I skąd wiesz, że nie był doceniany? I skąd ta niezachwiana pewność, że uczniowie z innych szkół też tej petycji nie podpisali?

Nie rozumiem tego podejścia. Wchodzisz tu i zostawiasz taki komentarz(komentarze). Dlaczego? Przecież nikt nie każe Ci niczego podpisywać. Niczego nie musisz. Także przekonywać tych, którzy chcą tę akcję poprzeć, że robią coś złego. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedzi

Zdegustowana zaślepionymi.

#81 Re: Re: Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

2012-09-29 21:56:48

#80: Uczennica nie z "plastyka" - Re: Re: Re: Re: Czyste szaleństwo

Właśnie w tym problem, że dobrze wiem i nie było w tym nic niepoprawnego. Nie twierdzę, że nie był doceniany, ale nie aż tak! Czy którzykolwiek uczniowie z poprzednich placówek w których uczył tworzyli petycje? Ja nie piszę o podpisywaniu w tym momencie, tylko o poprzednich latach, proszę czytaj ze zrozumieniem.

Nie rozumiem "taki kometarz"..? Jaki? Co jest z nim nie tak, poza tym, że nie wykazuje poparcia dla p. Strzały?
Dlaczego komentuję? Bo tak samo jak Ty masz prawo go popierać, ja mam prawo wyrazić swoje zdanie. I to nie jest złe, tylko moim zdaniem niemądre, popierać coś jeżeli nie ma się 100% wiedzy na ten temat.