Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

Przenikliwa

#32

2013-02-18 21:24

Jestem za zlikwidowaniem badań RODK dlatego,że po wydaniu ich opinii do dziś mam ograniczone prawa do własnych dzieci. Zaznaczam, iż popełniono wprost przestępstwo - dzieci powierzono ojcu z chorobą alkoholową i po kilku próbach samobójczych, co jest udokumentowane w aktach sprawy sądowej. Dzieci są manipulowane przez ich ojca i wrogo nastawiane do mnie. Mija czas, ich dzieciństwo zostało bardzo narażone na niepotrzebne traumy. Dzieci zostały rygorystycznie podporządkowane ojcu, a do mnie mają pretensje dlaczego ja na to pozwalam....a ja mam pretensje do wyniku tych opinii, do Sądu. Szukam sprawiedliwości w tym kraju, obecnie bezskutecznie. Sytuacja zmusiła mnie do studiowania prawa polskiego, wątków psychologiczno - pedagogicznych. Wygląda na to, że prawo jest, ale...nie dla wszystkich. Apeluję do pokrzywdzonych wynikami tych badań - zrzeszmy się i nie pozwólmy niszczyć dzieciństwa naszych ukochanych dzieci. Chętnie stanę na czele takiej rebelii: Pozdrawiam, Sylwia Richter tel : 511 931 685

Odpowiedzi

Pacyfik

#198 Re:

2016-01-17 22:07:47