NIE ZAMYKAJCIE strzelnicy w Międzylesiu!

Szanowni Państwo!

Od kilku dni trwa próba zniszczenia strzelnicy, która ostała przywrócona do życia siłami pasjonatów strzelectwa.

To jedyny taki obiekt na warszawskim Wawrze - doskonale zlokalizowany i dostępny dla obecnych i przyszłych pasjonatów strzelectwa (na terenie Państwowego Instytutu Elektrotechniki przy Pożaryskiego).

Obiekt ten funkcjonował od lat 50-tych, niestety w ostatnich latach został kompletnie zapuszczony. Dzięki staraniom wielu osób obiekt od niedawna znowu działa. 

Pasjonaci strzelectwa z własnej inicjatywy i na własny koszt zrewitalizowali obiekt, a dzięki ich dalszym staraniom będzie mógł być otwarty dla szerszej publiczności. Teraz, kiedy obiekt zaczął znowu funkcjonować, grupa kilkudziesięciu osób próbuje wywołać presję na dzielnicę i doprowadzić do jej zamknięcia.

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Przez ostatnie dziesięciolecia trudno było promować strzelectwo w Polsce. Po raz pierwszy od lat popularność strzelectwa sportowego rośnie. Jednak samymi dobrymi chęciami i zapałem nie rozwiniemy tego sportu - potrzebna jest jeszcze infrastruktura!

Strzelnica w Wawrze jest obiektem bezpiecznym. O jej istnieniu właściciele sąsiadujących działek wiedzieli od zawsze, co więcej - wbrew temu, co publikują media nieprzychylne projektowi - wielu mieszkańców cieszy się, że obiekt znowu działa.

W czwartek, 28 czerwca 2018 o godzinie 14:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer, na którym przeciwnicy strzelnicy będą chcieli doprowadzić do wprowadzenia zmian w planie zagospodarowania terenu, których efektem będzie zamknięcie strzelnicy.

Jedynym sposobem na powstrzymanie ich krucjaty przeciwko strzelnicy jest pokazanie, że jej zwolenników jest więcej, niż przeciwników. Dlatego bardzo prosimy o podpis pod petycją! Potrzebujemy pokazać, że jest nas więcej niż 150 osób, które są przeciw!

PROSIMY O WSPARCIE!

 


Paweł, strzelnicamiedzylesie@gmail.com    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł, strzelnicamiedzylesie@gmail.com do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook