PETYCJA O UWZGLĘDNIENIE MIASTA KIELCE NA MAPACH POGODOWYCH W STACJI TVN / TVN METEO / TVN 24

Szanowna Redakcjo:
TVN METEO,
TVN 24
FAKTY TVN

Województwo Świętokrzyskie to rozwijający się region Polski. To miejsce atrakcyjne turystycznie o niezliczonej ilości atrakcji wartych odwiedzenia przez rodaków i turystów z całej Europy. W czasie pandemii, szczególnie okrutnego czasu dla branży turystycznej, apelujemy o uwzględnienie miasta Kielce jako miasta wojewódzkiego na mapach pogodowych prezentowanych na Państwa antenie.

Brak informacji na temat pogody w naszym regionie sprawia, że województwo świętokrzyskie zdaje się być wykluczone, pominięte, mniej znaczące. Pomiędzy Mazowszem i Małopolską na Państwa mapach pogodowych istnieje pusta przestrzeń, w której mieszkamy i pracujemy my - przedsiębiorcy, inwestorzy i lokalni patrioci, którym zależy na dobrym wizerunku regionu. Trudno jednak jest przebić się do świadomości rodaków z informacją na temat walorów i atrakcji jakie przygotowaliśmy dla osób nas odwiedzających, gdy nasi potencjalni goście na mapie pogodowej nie widzą świętokrzyskiego miasta wojewódzkiego. 

Czas panemii oraz powrotu do normalności to długa i ciężka droga. Będziemy wdzięczni jeśli pozytywnie rozpatrzą Państwo naszą prośbę, być może dzięki temu więcej osób zdecyduje się na odwiedzenie naszej małej ojczyzny - świętokrzyskiej ziemi.

Z wyrazami szacunku,
Mieszkańcy i miłośnicy województwa świętokrzyskiego.

mapa_tvn_.jpg


Radosław Kowalik - Ruch Małomiejski: Suchedniów Tu i teraz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Radosław Kowalik - Ruch Małomiejski: Suchedniów Tu i teraz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...