Petycja o wprowadzenie przeszkód rolkarskich do sali w Świętej Katarzynie

W petycji skierowanej do Siechnickiej Inwestycyjnej Spółki Komunalnej zwracamy się z prośbą o możliwość przechowywania 3 przeszkód rolkarskich, które umożliwią dalszy rozwój sportowy wszystkim uczestnikom rolkarskich zajęć w gminie Siechnice. Pomimo ogromnego zainteresowania naszymi zajęciami (co tydzień na sali gromadzimy ponad 35 osób) nasze prośby o wprowadzenie przeszkód na sale spotkały się z odmową.

Ze względu na duże zaangażowanie naszych rolkarzy, którzy bardzo potrzebują nowej infrastruktury do rozwoju, prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. 

Przeszkody, które chcemy przechowywać to:

Box (składany) - przeszkoda, która pozwala na doskonalenie umiejętności skakania, zeskakiwania. Świetnie imituje przeszkody takie jak krawężniki, murki, schodki.

2 kickery - małe "zjazdy", które mogą służyć zarówno w celu doskonalenia zjazdów na rolkach, jak i wybijania się z małych górek.
IMG_20200112_144420.jpgNa całym kompleksie jest miejsce idealne do składowania tych przeszkód. W chwili obecnej przechwywane sa tam pomoce innych szkółek.

 


Jacek Skorupski, Wrocław Rolkuje    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jacek Skorupski, Wrocław Rolkuje do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook