Petycja za zwiększeniem ilości rezerwatów w woj. podkarpackim

Jesteśmy zaniepokojeni przeciąganiem się powoływania nowych rezerwatów przyrody w województwie podkarpackim. W województwie tym mamy niezwykle cenne obszary przyrodnicze warte ochrony. Niestety część samorządów wbrew woli licznej grupy mieszkańców wypisuj petycje do RDOŚ przeciwko powoływaniu rezerwatów. Także na inne sposoby stara się blokować ich powstanie.

Przeciwstawiamy się temu i żądamy powołania nowych rezerwatów przyrody. Niech każda gmina ma swój rezerwat! Domagamy się przyspieszenia prac nad nowymi rezerwatami przyrody i zignorowania szkodliwych dla przyrody działań i petycji antyprzyrodniczego lobby na Podkarpaciu.

Jednocześnie domagamy się, aby tworzone rezerwaty miały strefy zbioru runa leśnego, aby nie odcinać lokalnych społeczności od wstępu do nich.


Prof. dr hab. Łukasz Łuczaj    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Prof. dr hab. Łukasz Łuczaj będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Upoważniam Prof. dr hab. Łukasz Łuczaj do przekazania informacji podanych przeze mnie w tym formularzu następującym stronom:




Płatne ogłoszenie

Petycjeonline.com będzie reklamować tę petycję wśród 3000 osób.

Dowiedz się więcej...