Podziękowanie dla JM Rektor UAM za stanowisko w sprawie rekrutacji cudzoziemców na studia

01.08.2021                                                             prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska  

Rektor  

Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Szanowna Pani Rektor,

w imieniu cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia (zarówno na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jak też innych uczelniach w Polsce) z całego serca pragniemy podziękować za zajęte przez Panią stanowisko wobec rekrutacji kandydatów z zagranicy.

Każdy wie, że najważniejszą rzeczą w życiu człowieka jest możliwość realizacji własnych marzeń przy jednoczesnej służbie społeczeństwu. Nasze wysokie wyniki w nauce i zdobyte medale, miejsca na olimpiadach i nauka języka polskiego, nasze marzenia i nadzieje — wszystko to miało czemuś służyć i nie działo się bez przyczyny. Dziękujemy za daną nam szansę, za zrozumienie i za wsparcie. Dla nas, Białorusinów, gest Pani Rektor jest nieoceniony. Polskie przysłowie mówi, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Mamy teraz trudne czasy, ale te trudne czasy pokazują, kto jakim jest człowiekiem.

Wasza wyciągnięta dłoń jest czymś, co ma dla nas wartość większą niż pieniądze i wielkie słowa. Niewiele osób zachowałoby się tak jak Pani Rektor. Zdajemy sobie sprawę, że to nie było łatwe w sytuacji, gdy wokół tyle krytyki. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni.

Chcielibyśmy, aby Pani Rektor wiedziała, że Pani postawa znaczy dla nas naprawdę dużo. Życzymy Pani Rektor pozostania na stanowisku tak długo, jak to możliwe. Jesteśmy dumni, że jesteśmy studentami UAM, jesteśmy dumni z naszego Rektora, jesteśmy wzruszeni, że są tacy ludzie!

Za twardą pozycję Pani Rektor - niski ukłon. Jeszcze raz dziękujemy. Obiecujemy, nie zawiedziemy!

Z wyrazami szacunku


Natallia Ambrazhei    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Natallia Ambrazhei do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...