Popieramy Co Nieco Cafe

Drodzy Włochowianie, Przyjaciele Co Nieco Cafe,

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Od początku istnienia kawiarni jesteśmy nękane i szykanowane przez Lokatorów sąsiadującego z Co Nieco domu nr 13, których celem jest zamknięcie naszej kawiarni.

Osobom tym przeszkadzają nasi goście, a przede wszystkim dzieci bawiące się w naszym ogrodzie. Wielokrotnie na wezwanie sąsiadów z domu nr 13, przyjeżdżała do nas straż miejska, policja, urzędnicy z dzielnicy, a nawet pogotowie gazowe.

Jak się domyślacie wezwania były bezpodstawne.

Sąsiadom przeszkadzają również wydarzenia kulturalne, które organizujemy. Wszystkie te wydarzenia kończą się o godzinie 22:00.

Doszło do tego, że Lokatorzy domu nr 13 domagają się w Urzędzie Dzielnicy odebrania nam koncesji na alkohol.

Tutaj nasz apel do Was!

Jeśli zależy Wam na tym, żeby Co Nieco Cafe nadal istniało i działało w niezmienionej formie prosimy o Wasze podpisy pod petycją.  

Co Nieco Cafe powstało dla Was – mieszkańców Włoch. Z założenia miało być i jest nie tylko kawiarnią, ale miejscem w którym spotyka się lokalna społeczność, w której organizowane są wydarzenia kulturalne, warsztaty, spotkania dla dzieci i dorosłych.

Takiego miejsca we Włochach brakowało, a Wy sami nam o tym wielokrotnie mówiliście.

Jako zaangażowane mieszkanki Włoch, chcemy nadal działać na rzecz naszej społeczności i nie zgadzamy się na NIEUZASADNIONE WYKORZYSTYWANIE SŁUŻB PUBLICZNYCH przeciwko nam.

Jeśli jesteście z nami - prosimy, podpiszcie naszą petycję.

Bardzo dziękujemy! 

PS Petycja w wersji papierowej do podpisania u nas w kawiarni, zapraszamy.


Sylwia Romańczak    Skontaktuj się z autorem petycji