Ratujmy Szkołę Podstawową w Bezwoli - wzór integracji międzykulturowej dzieci

Komentarze

#1602

Zależy mi na otwartej Polsce.

Agnieszka Siekiera (Chorzów, )

#1605

Sądzę, że uczenie dzieci z różnych narodów i różnych języków już i aż od chodzenia do szkoły jest fundamentalnym czynnikiem prowadzącym do nauki tolerancji.

Emilia Szum (Wieprzów Ordynacki, )

#1608

Takie inicjatywy są ważne! Dają nadzieję, że potrafimy jeszcze być otwarci na drugiego człowieka.

Monika Halaczek (Warszawa, )

#1614

Podpisuje, poniewaz od roku 2014-2016 bylam uczennica w szkole podstawowa w Bezwoli. Jako osoba obcy krajowca, mialam bariere jezykowa ale moi drodzy nauczyciele byli przy mnie nieważne co. Skomunikowalam z nauczycielami po angielsku albo z google translate choc to im nie przezkadzalo i zawsze mi pomagali by polepszyc jezyka polskiego. Dzieki tej szkoly nauczylam o roznych kulturach oraz jak dogadywac sie z osoba z inna kultura. Moim zdaniem, musi byc wiecej takich szkol z edukacja wielokulturowej i to jest zachwycujace ze istnieje taka mala szkola jest tak rozszerzona.

Yesugen Tsogbuyan (Ulanbator, )

#1626

Niniejszym podpisuję petycję przeciw zamknięciu szkoły podstawowej w Bezwoli. Wg mnie jest to nieetyczne oraz nie moralne posunięcie ze strony gminy. Pamiętam do dziś te 3 lata w tych ścianach, bardzo dobrze je wspominam, co prawda były smutki i żale ale śmiechu oraz zrozumienia ucznia też nie brakowało. Cudowne chwilę : )

Dawid Kułak (Radzyń Podlaski, )

#1627

Podpisuję, ponieważ dość już w tym kraju niszczenia tego, co dobre i dlatego, że ta szkoła jest potrzebna.

Agnieszka Radomska (Ostrów Mazowiecka, )

#1634

Takie placówki są nieslychanie potrzebne i to nasz ludzki obowiazek pomagac potrzebującym

Iwona Bąk (Szczecin, )

#1638

Bo tak

Grzegorz Muniowski (Radzyń Podlaski , )

#1644

Podpisuję, ponieważ szkoły mulikulturowe uczą życia w szacunku i tolerancji. W zamykanej światopoglądowo Polsce, jest to inicjatywa, którą należy wspierać, licząc na jaśniejszą przyszłość którą zbudują tak wychowane dzieci.

Maciej Rosołowski (Warszawa, )

#1647

jestem przekonany, że integracja społeczna imigrantów - jesli sie gdzieś udaje - to trzeba na to "dmuchać i chuchać" a nie niszczyć

Jacek Warda (Lublin, )

#1649

Jestem osobą tolerancyjną. Ciekawią mnie różne kultury. W tym roku zdałam maturę. Mam przyjazny stosunek do dzieci. Mam dobre wspomnienia z własną szkołą i wiem, że odgrywa ona dużą rolę w życiu dzieci i młodzieży.

Katarzyna Rybka (Lidzbark Warmiński, )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...